Genç Görünmenin Yolları

Genç Görünmenin Yolları

Sağlık - Güzellik erkut 99 Okunma

Genç  görünebilmek herkesin sahip olmak istediği bir durum.günümüzde yaşanılan onca stress,tükettiğimiz gıdalar,kötü çalışma koşulları bizim canlılığımızı alıp götürüveriyor.Bu kaygıların  net,cesinde de  günümüzdeki dev  kozmetik markaları devreye giriyor.

Aslında genç kalabilmek için sadece kozmetik ürünlerine sığınmak yeterli mi?

Öncelikle zihnen ve bedenen canlı  ve pozitif olabilmek çok önemli.koskoca bir gülümseme içi parlayan gözler sizin genç  göstereceğinizin  garantisi .dimdik ve kendinden emin bir silüet de uzaktan sizin kaç yaşınnızda olduğunuz konusunda  olumu yönde kafa karıştırır.

Oscar töreninde kırmızı halı geçidinde  her ünlü objektiflere gülümser bu çalışılmış bir gülümseme olsa da bilirlerki gülümsemek insanı genç gösteriyor.

Beslenme alışkanlıkarıda genç kalabiilmek adına önemlidir.Ancak su antioksidan olarak bize en çok katkı sağlayacak sıvıdır.

Sudaki Oksijen kanı, hücreleri besler. Peki bol su içen bazı kadınlara neden ciltleri kırışıktır? Bunun nedeni TDS denilen, sudaki toplam çözünmüş maddeler, yani suda olan fazla Mineral, metal, tuz ve kimyasallar nedeniyle içtiğimiz sudaki oksijen bir türlü hücrelere gitmemektedir. Su, oksijenin vücudumuza taşınması için bir araç. İçtiğimiz su maalesef o kadar çok diğer maddelerle dolu ki ne hücrelerimize oksijen taşıyabiliyor, ne de vücuttaki toksinleri atabiliyor.Tabii oksijenin diğer kaynağı doğru nefes. Doğru nefesle sadece oksijen almıyoruz aynı zamanda hayattan da daha çok haz alıyoruz.

Haz almak bizim genç kalmamızı sağlıyor.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

“Genç Görünmenin Yolları” üzerine 1 yorum

  1. Elbette, kendimizi olduğumuz gibi kabul etmeliyiz, değişen yüzlerimizi ve fiziki değişiklikleri yıllar geçtikçe benimsemeye çalışmalıyız, ancak yine de neden genç görünmeyelim? Bilgiler için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir