Google Dns Adresleri Genel Bilgileri Hakkında

Google Dns Adresleri Genel Bilgileri Hakkında

Teknoloji Çağrı Sevgi 84 Okunma

Google Dns Adresleri Genel Bilgileri Hakkında
Sizler de bir çok siteye girmeye çalışırken, çeşitli cezaları nedeniyle google dns ayarı konusuna takılıyorsanız sizlere bu yazıyı bu yüzden anlatmak istedik.Bilindiği üzere, sizlere verilen hizmetlerin hepsi aslında bir anlamda google üzerinden verilmektedir. Daha doğru tabirle bir çok şeyi google üzerinden arama yapmaktayız. Bu konuda sizlere özel bir hizemt sunulmaktadır. Bazen Türkiye’de bazı internet siteleri ile ilgili kısıtlamalar gelebilmektedir. Bu konu ile ilgili olarak, şunu çok iyi bilmek gerekir, dns adresi değiştiği takdirde, sizler de bu kısıtlı sitelere giriş sağlayabilirsiniz.

Site Neden Ceza Alır?

Aslında bu konuda net bir şey söylemek doğru değildir. Burada tamamen mahkemeler kararlar vermektedir. Bunun içerisinde alınmış bir idare mahkemesi kararı olabileceği gibi, Türkiye’ye zarar vermeye çalışacak paylaşımlar yapanlar, kötü propagandalar yapanlar, telif hakkı çiğnenerek yayın yapanlardan uyarılara uymayanlar gibi çeşitli sebeplerle site mahkemeler aracılığıyla ceza alabilirler.Ancak, Google yine de bu siteleri kullanmak isteyenlere özellik sunmaktadır. Daha doğrusu sistem sunmaktadır.

Belirli dönemlerde değişen dns ayarları son hali ile sitemizde yer almaktadır. Bu konuda sizlere en iyi şekilde hizmet alabilmek için sizler de kendi alt yapı programınıza uygun olarak ağ bağlantıları kısmından özellikleri tıklayarak, dns ayarlarını değiştirebilirsiniz.Şu andaki mevcut halinde, 8.8.4.4 alttaki bölüme de 8.8.8.8 yazarak dns ayarlarınızı değiştirebilir ve böylece yasaklı olan bütün sitelere giriş yapabilirsiniz.

Dilerseniz İnternetten Upload İle Para Kazanma yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir