Google Gmail Şifre Değiştirme

Google Gmail Şifre Değiştirme

Teknoloji Çağrı Sevgi 110 Okunma

Google Gmail Şifre Değiştirme

Google gmail şifre değiştirme konusunda sizlere bilgi verebilmek için bu yazıyı düzenledik. Gerçekten de bu yazıyı düzenlerken en çok da şifre konusunu düşündük. Açık konuşmak gerekirse, artık çok daha kolay şekilde şifreler kırılıyor. Bunun için de çok dikkatli davranmak gerekiyor. Bu yüzden de bu şekilde arada bir değişiklik yaparak bu konuda güvenliği sağlamak gerekiyor. Gerçi Google Gmail için farklı bir yerden bile mail adresinize girseniz ilk giriş için bir uyarıda bulunuyor. Ancak, siz onu dikkate almazsanız, sizin mail adresinizi bir başkası da rahatlıkla kullanabilir. Bunların önüne geçmek için, bu konuda dikkatli olmalısınız.

Gmail İşlem Yapma

Şimdi gelelim, şifre değiştirme işleminin nasıl yapılacağı konusuna. Öncelikle Gmail hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Girişi yaptıktan sonra, hesabım kısmına giriyor ve sağ üst bölgede bulunan profil resminize tıklıyorsunuz. Buradan da mavi renkle yazan Hesabım kısmına tıklıyorsunuz. Sonra, sol tarafta, ”Oturum Açma ve Güvenlik” diye bir buton var onu buluyor ve bu butonu tıklıyorsunuz. Aşağı bölgede bulunan Şifre ve Oturum Açma Yöntemi kısmından bu defa da Şifre butonuna basıyorsunuz. Sonra karşınızda şifre yenileme sayfanız bulunuyor. Buradan da mavi renkli şifreyi değiştir butonuna basıyorsunuz.

Sizler de rahatlıkla bu konuda gmail şifre değiştirme işlemini tamamlamış oluyorsunuz ve rahatlıkla şifrenizi farklı değiştirmiş oluyorsunuz. Böylece sizler de rahatlıkla ara ara bu şekilde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir