Gürbey İleri Kimdir?

Gürbey İleri Kimdir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 113 Okunma

Gürbey İleri Kimdir?

Arka Sıradakiler dizisi ile ekranlarda yerini alan ünlü oyuncu Gürbey İleri yaklaşık 5 sene kadar  dizide rol almıştır. Arka sıradakiler dizisi ile gönüllerde taht kurmaya başlamış olan ünlü oyuncunun kariyer yükselişi  Kalbim Seni Seçti, Muhteşem Yüzyıl gibi dizelerde devam etmiştir.

Gürbey İleri Kaç Yaşında?

Gürbey ileri 1988 doğumludur. Gürbey İlerinin yaşı  29’dur.. 13 Şubat doğumlu olan yakışıklı oyuncu Kova burcudur. Üniversite öğrenimine İşletme bölümü ile başlayan oyuncu, Arka Sokaklar dizindeki başarılı oyuncuşluk deneyiminin ardından okumakta olduğu İşletme bölümünü bırakmıştır. İşletmeyi bırakarak  Tiyatro konusunda eğitim almaya başlayan oyuncu  daha sonra Oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. 2014 senesinde Konservatuardan başarı ile mezun olmuştur.  Ülkemizin uzun boylu sanatçıları arasında yer almakta olan Gürbey ilerinin boyu 1 metre 85 santimetredir. Doğma büyüme İstanbullu olan ünlü olan oyuncu tam bir İstanbul aşığıdır.

Gürbey İlerinin Oynadığı Dizi ve Filimler

Ülkemizin parlayan sanatçılarından birisi olan Gürbey İleri son derece yetenekli oyuncularımızdadır. Erken yaşlarda sunmakta olduğu mükemmel performanslar ile keşfedilmeyei başaran İleri eğitimini ünlü olduktan sonra tamamlamıştır. Kariyerinin yükseliş dizisi olarak gösterilmekte olan Arka Sıradakiler dizisinde yaklaşık 5 sezon oyunculuğu sergilemiştir. 2004 yılında hayatımızı ve ekranlarımıza girmeyi başaran Gürbey ileri pek çok dizi, film ve reklamda yer almıştır. PANDA reklemanında kendi sesi ile yer alan Gürbey  İleri televizyon dünyasının aranan yüzlerinden birisi konumundadır. Gürbey İleri’nin oynadığı dizi ve filmler ise şu şekildedir.

Diziler:

Arka Sıradakiler 2007-2012 yılları arasında

Kalbim Seni Seçti 2011-2012 yılları arasında

Muhteşem Yüzyıl 2012 yılında

Kaderimin Yazıldığı Güün 2013-2014 yılları arasında

Yasak 2014-2015 yılları arasında

Film:

Ayakta Kal 2008 yılında

Gürbey İlerinin Yaptığı Sporlar

Vücudu ile mankenlere taş çıkaran oyuncu Gürbey İleri hayatının büyük bir kısmında aktif şekilde spor ile ilgilenmiştir. Yaklaşık 10 sene kadar basketbol aynayan ünlü oyuncu Beşiktaş ve Galatasaray spor klüplerinde baskelbol oynamıştır.  Vücudunu korumak için salon sporlarına yönelmiştir.  Basketbolu bırakarak oyunculuk kariyerine yönelmesinin sebebi ünlü oyuncunun ciddi bir sakatlık geçirmesidir.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir