İlişkiyi Bitirmek İsteyip Bitirememek

İlişkiyi Bitirmek İsteyip Bitirememek

Genel Kültür Çağrı Sevgi 206 Okunma

İlişkiyi Bitirmek İsteyip Bitirememek

Herhangi bir sebeple ilişkiyi bitirmek isteyip bitirememek insanları olduğundan daha da mutsuz ediyor.

İlişkiler Nasıl Olur

Birliktelikler her zaman uzun sürecek, mutlu gidecek ve olaylar istenilen yönde gelişecek şeklindeki düşüncelerle başlıyor. Fakat araya giren bazı sorunlar insanların birbirlerini çekememesine neden oluyor. Hal böyle olunca insanlar mutsuz oluyor ve bir an önce ilişkilerini bitirmek istiyorlar.

İlişkiler Nasıl Düzelir

Evliliklerinde, nişanlılıklarında ve flört eden birlikteliklerde yolunda gitmeyen bir şeyler var ise ilişkiler nasıl düzelir konusu kişiler aklında birer soru işareti olarak kalabiliyor veya bu konu hakkında bilgiye sahip olunsa da karşılıklı olarak ilişkinin düzeltilmesi adına girişimler olmadıkça ne yazık ki ilişkiler düzeltilemiyor.

İlişkiler Nasıl Olmalı

İlişkilerde her daim saygı ve sevgi olmalı şeklindeki tabir her zaman ifade edilir. Ancak her zaman uygulana bir şey değildir. Öyle ki günümüzde ilişkiler mutsuz yürütülmeye çalışılıyor. İnsanlar mutsuzluklarına rağmen ilişkilerini bitiremiyor. Aslında bu durum kişilerin tamamen psikolojik ve sosyal baskıları ile alakalı bir durum oluyor.

İlişki Nasıl Bitirilir

Tüm çabalara rağmen ilişkiler yolunda gitmiyor ve bunun için yapılacak daha da bir şeyler yok ise mutsuz bir ilişkinin zorla sürdürülmeye çalışılması yerine ilişki nasıl bitirilir hakkında bilgi sahibi olarak işe başlamak en doğrusu olacaktır. Bir zamanlar yenilen içilen ayrı gitmeyen sevgiliden ayrılırken kapıyı çarpıp gitmek yerine duyguların, mutsuzluğun ve artık bu ilişkiyi sürdürülemeyeceğinin açıklaması yapılarak ilişki bitirilmelidir. Günümüzdeki erkekler kadınları ne yazık ki rahat bırakmamakta tehditlerle hayatlarını olumsuz yönde etkilemektedirler. Bu olayların yaşanması yaratan tarafından bilineceği üzere kutsal kitabımız olan Kur’anı Kerim’de de kadınları güzellikle serbest bırakın şeklinde tabirler yer almaktadır. Tehditler insanları birbirlerinden yalnızca olduğundan daha da soğutur…

Dilerseniz Erkek Arkadaşımdan Sıkıldım Ne Yapmalıyım yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir