İnstagram Hesap Dondurma Artık Hesabınızı Kapatmak Yerine Dondurabilirsiniz

İnstagram Hesap Dondurma Artık Hesabınızı Kapatmak Yerine Dondurabilirsiniz

Teknoloji Çağrı Sevgi 117 Okunma

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram çok mu vaktinizi alıyor ya da sıkıldınız mı bu durumda İnstagram hesabı dondurma işlemi yapabilir ve yeniden bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz. Örnek olarak verecek olursak sınav dönemindeki öğrencilerin bu özelliği kullanması son derece faydalı olacaktır. Böylelikle kendi kendilerini dizginlemiş olacaklar ve ardından yeniden dönebilmeleri de mümkün olacak.

Hesap Dondurma Linki

İnstagram hesap dondurma linki https://instagram.com/accounts/edit/ adresine tıklamanız halinde hesap dondurma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak belirtmek gerekir ki bu linke tıkladıktan sonra seçiminizi dikkatli bir şekilde yapın ve hesabınızı yanlışlıkla silmekten kurtulun. Aksi takdirde kullanıcı adınızı yeniden alabilmeniz mümkün olmayacaktır.
Ayrıca hesabınızı dondurduktan sonra yeniden açabilmeniz için 3-4 saat ya da 1 gün geçmesi gerekmektedir. Bu sebeple yeniden açmaya çalışmanız halinde kabul etmemesi normaldir. Ayrıca bir hafta içerisinde sadece bir kez dondurma hakkı bulunmaktadır. Dolayısıyla ikinci dondurma işlemi için diğer haftayı beklemeniz gerekmektedir.

Kaybolan Fotoğraflar

Hesabınızı dondurup yeniden açmak istediğiniz vakit hesabınıza girdiğinizde bazı fotoğrafların olmaması durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken beklemektir. Zira kısa süre içerisinde kaybolan fotoğraflar yeniden yüklenecektir.
Ayrıca hesabınıza yeniden girmek istediğinizde telefonunuzdaki uygulamadan girmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde parola ya da kullanıcı adı yanlış olduğu yönünde hatalar verilmektedir.
Sizler de yukarıda tarif ettiğimiz yöntem sayesinde hesabınızı dondurabilir ve tekrar istediğiniz zaman aktif hale getirebilirsiniz.
Dilerseniz İnstagram Otomatik Video Oynatma Nasıl İptal Edilir?  yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

“İnstagram Hesap Dondurma Artık Hesabınızı Kapatmak Yerine Dondurabilirsiniz” üzerine 1 yorum

  1. Merhabalar,

    Öncelikle faydalı içeriklerle zenginleştirdiğiniz başarılı platformunuz için sizleri tebrik ederiz.

    Bu konuda bir çalışma yapmamız mümkün olur mu sizlerle?

    Teşekkürler
    Ekrem Yüksel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir