İnstagram Önerilenler Nasıl Silinir?

İnstagram Önerilenler Nasıl Silinir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 233 Okunma

İnstagram Önerilenler Nasıl Silinir?

İnstagram özellikle son yıllarda sosyal medya konusunda en çok konuşulan olaylardan biri olmakta ve İnstagram önerilenler nasıl silinir konusu konuşulmaktadır. İnstagram’ı kullananlar bilir ki, İnstagram sizlerin uygulamayı kullanım şeklinize göre farklılıklar göstermektedir. Bu konuda sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıkların başında öncelikle kullanım istatistiklerine göre, senkronize edilmiş olan hesaplarınıza bazı arkadaşlık önerileri sunulmaktadır. Belirli öneriler nasıl silineceği konusunda bilgi sahibi olunmaya çalışılırken ayrıcai sizlere bu konuda önerileri nasıl tamamen kaldırabileceğiniz konusunda da bilgiler vermeye çaışacağız. Bu sayede sizler de bu işlemi rahatlıla yapabileceksiniz.

Tüm kişi önerilerini silebilir hesap organizasyonunu kapatarak, rehberinizi sistemin kullanmasına izin vermeden yolunuza devam edebilirsiniz. Whatsapp’ta biriyle konuştuğunuzda her ne kadar İnstagram’da gördüğünüzde şaşırsanız da aslında şaşırmanıza gerek yok. İnstagram yüklenirken, bu konuda sizlerden izin alıp sonrasında da bu şekilde işlem yapmaktadır. Bütün önerileri kapatmak için öncelikle sizlerin yapmanızı istediğiniz işlemleri anlatalım.

İnstagram İşlem Önerilerini Kaldırma

Sizler de öncelikle mevcut bir hesabı kapatma ile ilgili bilgi sahibi olmanız için öncelikle bilgi verelim. Diyelim ki, birinin sizlere önerisi yapıldı. Bu durumda da sizler de İnstagram önerileri ile ilgili bu öneriyi kaldırmak istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken çok basittir. Öncelikle önerilerde bulunan hesaba basılı tutunuz. Bundan sonra hesaba basılı tuttuğunuzda gizlensin mi diye bir seçenek çıkacaktır. Burada gizle dediğiniz zaman hiç bir zaman sıkıntı olmayacaktır.

Bu konuda önemli olan noktalardan biri de, eğer sizler de sistemi kapatmak istiyorsanız bu durumda, İnstagram seçeneklerine gitmeniz gerekmektedir. Kişiler seçeneğine dokunarak, keşfet kısmından, burada sağ tarafta bulunan gizle seçeneğini tıklayarak bu konunun tamamen önüne geçme fırsatınız olacaktır. Böylece hiç bir şekilde problem yaşamanıza gerek kalmayacaktır.

 Dilerseniz Ünlülerin İnstagramları 2017 yazımızada göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir