İnstagram Tbt Etiketi Neden Kullanılır?

İnstagram Tbt Etiketi Neden Kullanılır?

Teknoloji Çağrı Sevgi 84 Okunma

İnstagram Tbt Etiketi Neden Kullanılır?

İnstagam son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri peki, bu İnstagram tbt etiketi hangi fotoğraflarda kullanılıyor. İşte sizlere şimdi bütün bu konular hakkında hızlı bir şekilde bilgi vereceğiz. Sizler de bu şekilde fotoğraflar paylaşabileceksiniz. Sizlere açıkça söylemek gerekirse, aslında tbt geçtiğimiz perşembe günü demek yani aslında geçtiğimiz perşembe günü ile ilgili bir fotoğraf paylaşımı olarak başlamış ve kullanılmış bir etiket olmasına rağmen, şimdiler de farklı şekilde de kullanılıyor.

TBT Nasıl Kullanılıyor?

Sizler de bu şekilde paylaşımlar yapabilir ve bu şekilde bir etiket kullanabilirsiniz. Ancak, son zamanlarda bu etiketin kullanıldığı alanlarda da bazı farklılıklar bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili olarak şunu söylemek lazım, son zamanlarda çok fazla kullanılan şekli, eskiden çekilmiş ancak, henüz internette paylaşılmamış herhangi bir fotoğrafı ya da daha önce internette paylaşmış olsa dahi,

İnstagram’a düşmemiş olan bir fotoğrafı paylaşmak için özel bir etiket gibi kullanılmaya başlanmış durumda. Bu konuda İnstagram’da paylaşımlar tbt etiketiyle yapılıyor ve herkes aslında tbt denilince, eski bir fotoğrafın tekrar paylaşıldığını anlıyor.

Dilerseniz İnstagram Yeni Logo Ve Tasarımları yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir