İnstagram Yeni Logo ve Tasarımları

İnstagram Yeni Logo ve Tasarımları

Teknoloji Çağrı Sevgi 136 Okunma

İnstagram Yeni Logo ve Tasarımları

İnstagram yeni logo konusunda çok fazla konuşmalar oldu ve tasarımı hakkında da çok fazla konuşanlar oldu. Çok fazla eleştiriler olmasına rağmen, yeni logo aslında çok çabuk sevildi ve kabullenildi. Çok fazla konuşmaya gerek yok aslında. Konu ile ilgili birkaç forumda tasarım işi yapanların da çok fazla eleştirdiğini okumak için çok fazla gezmenize gerek yok. Basit birkaç forum sitesine girseniz de rahatlıkla bu tip yazılar okuyabilirsiniz.

İnstagram Logosu Beğenildi

Ne kadar eleştirilse de, kullanıcılar tarafından çok beğenildi ve çok rahat şekilde sona gitmeyi başardılar. Hızlı bir giriş yapan İnstagram, kısa sürede milyonlarca indirilmeyi başardı. Hatta kullanıcı olarak da çok hızlı şekilde yayıldı. Kimisi kalitesini, kimisi kolaylığını söyledi, kimisi de özel mesaj durumunu.

Biliyorsunuz ki, herkes instagram’da mesaj gönderemiyor. Ama bütün bunlara rağmen, İnstagram logosu ile kendini yeniledi. Kahverengi fotoğraf makinesi görüntüsünden çıkma logosunu bir tarafa bırakan İnstagram, kendine özel bir renkle tasarım ve logo yaptı. Aslında bu her firmanın ara ara yapması gereken bir hamleydi ve sonunda da başarıya ulaştı.

Dilerseniz İnstagram’da En Çok Takip Edilen Top 10 Listesi yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir