Instagram’da Takip Etmeyeni Silme Sizi Takip Etmeyenleri Anında Öğrenin

Instagram’da Takip Etmeyeni Silme Sizi Takip Etmeyenleri Anında Öğrenin

Teknoloji Abdullah Ergün 157 Okunma

İnstagram’da Takip Etmeyeni Silme

İnstagram’da takipçi sayısının fazla olması son derece havalı bir durum haline geldiği günümüzde karşılıklı takipleşenlerin sayısı da bir hayli fazla. Ancak bazı uyanıklar ilk etapta takip edip daha sonra bırakmaktadırlar. Böylelikle takip ettikleri sayısı az olurken takipçileri fazla olmaktadır ve bunu görenler de şaşırmaktadır. Eğer siz de oldukça kalabalık bir takipçi listesine sahip iseniz bu durumda o kişileri tespit edebilmek hayli zor olabilmektedir. Bu sebeple yazımızda bu kişileri tespit edebilmek için kolay yöntemleri sizler için sıralayacağız.

Kullanımı Kolay Siteler

Bu iş için tasarlanmış olan internet siteleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki twitly.com sitesidir. Giriş yaptıktan sonra İnstagram hesabınız incelenmekte ve takip etmeyenler tespit edilmektedir. Ayrıca fotoğraflarının üzerine tıklamanız halinde takibi bırakabiliyor olmanız da son derece avantajlıdır.

Friendorfollow.com sitesi de aynı işlemi görmekte ise de bu sitenin kullanımı daha yavaştır. Dolayısıyla çok sayıda kişiyi takipten çıkarmak kolay olmamaktadır.

Bu saydığımız siteler arasına İnstaanaliz.com ve instazirve.com sitelerini de ekleyebilmek mümkündür. Dilerseniz Instagram Profil Linki ve Fotoğraf Linki Almak (Instagram Url Bulma Yöntemi) yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir