İnternet Bağlantınız Yokken Google’da Oyun Oynama

İnternet Bağlantınız Yokken Google’da Oyun Oynama

Teknoloji Çağrı Sevgi 164 Okunma

İnternet Bağlantınız Yokken Google’da Oyun Oynama

İnternet yokken Google’da oyun denilince, herkes şaşırıyor öyle değil mi? Aslında hiç şaşırmamak lazım çünkü yıllardır bu oyun bizim karşımızda. Sadece muhtemelen çoğumuz bu oyunu oynamayı pek tercih etmemişizdir. Şimdi sizlere anlatacağız bu konuyu da.

Google’dan Özel Oyun

İnternet bağlantınız yok ise, bir sayfayı açmaya kalktığınızda Google, Unable Connect To The İnternet diye bir uyarı veriyor. Yani internet bağlantınız kurulamıyor diyor. Bu durumda da yazının hmen üst kısmında bir dinazor bulunuyor. Bu durumda da, herkes sadece bağlantı kurmaya çalışıyor ancak, Google sizleri düşünüyor ve internet bağlantınız yok iken, zaman geçirebilmeniz için buraya bir oyun yerleştirmiş bulunmaktadır. Böylece google oyun oynatır.

Sizler de bu yazıyı gördüğünüzde space yani boşluk tuşuna basarsanız, bir anda yukarıdaki dinazor hareket etmeye başlayacak. Oyun da başlamış olacaktır. Kaktüsler çıkacak karşınıza, space ile üzerinden atlayarak puan toplayabileceksiniz. Sizler de hem de internet bağlantınız yokken, bu oyunu oynamak için diyelim ki, bir sayfa açtınız ve internet bağlantınız yok ise, space tuşuna basınız.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir