İstanbul Cerrahpaşa Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır?

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır?

Sağlık - Güzellik erkut 205 Okunma

Günümüzde talep gören ve kalite bakımından ilk sırada olan hastanelere bakıldığında bunlar içerisinde İstanbul ilinde yer alan Cerrahpaşa Hastanesi önemli bir yere sahiptir. Gerek kaliteli hizmeti gerekse hizmet kapasitesi sayesinde bu hastane birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hal böyle olunca hastanede muayene olabilmek için randevu sistemi hakkında da bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Hastanelerden randevu almak için ortak kullanılan bir sistem olabileceği gibi büyük hastanelerin kendi kullanımına özgü bir platform da kullanılmaktadır. Bunun için yapılması gereken hangi hastanede muayene olunacak ise o hastanenin muayene sistemini araştırıp öğrenmektir. Bu durum İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi için de geçerli olmaktadır.

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Randevu Alma

İstanbul ilinde yer alan Cerrahpaşa hastanesinden randevu alabilmek için insanlara iki seçenek sunulmaktadır. Bunlar içerisinde yer alan ilk seçenek internet üzerinden randevu almak ve ikinci seçenek telefon ile arayarak randevu almaktır. Randevu almak için bu seçeneklerden hangisinin kullanılacağı kişinin tercihine bağlı olan bir durum olarak belirtilmektedir.

Cerrahpaşa hastanesinin randevu sistemini kullanarak internet üzerinden başvuru yapacak kişiler için bu sistem haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca açık olmaktadır. Dolayısıyla isteyen herkes dilediği vakit rahat bir şekilde randevu alabilmektedir. İnternet ortamını kullanarak randevu almak her zaman diğer yönteme göre daha kolay olabilmektedir. Günümüzde internet hayatın vazgeçilmezleri arasında yer aldığından dolayı görüldüğü üzere pek çok alanda insanların hayatını kolaylaştırmaktadır.

Cerrahpaşa Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında

İnternet aracılığı ile Cerrahpaşa Hastanesi Randevu Sistemi kullanabilmek için bazı önemli noktaların bilinmesi fayda sağlamaktadır. Buna göre ilk bilinmesi gereken husus bu sistem aracılığı ile günlük olarak sadece bir branş için randevu verilmektedir. Bunun yanı sıra randevu alınmış olan bölüm için belirtilen on gün içerisinde herhangi bir randevu alma hakkı daha bulunmamaktadır.

Hastane randevu sistemi her akşam saat sekizden sonra yenilenerek yeni bir gün için insanlara randevu vermektedir. Randevu esnasında hastaların TC kimlik numaralarını ibraz etmeleri de zorunlu unsurlar arasında yer almaktadır.

Cerrahpaşa Hastanesi İnternet Üzerinden Randevu

Cerrahpaşa hastanesi internet üzerinden randevu için öncelikle hastanenin randevu ekranı açılır. Randevu sistemi içerisinden mesai dışı randevu ve poliklinik randevusu olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Bunlara ek olarak randevu esnasında TC kimlik numarası, telefon numarası, baba adı, doğum tarihi gibi bilgilerin de sisteme girilmesi gerekmektedir. Bunların yanı sıra sitede yer alan doğrulama kodunun da doğru ve eksiksiz biçimde girilmesi gerekir. Bu aşamaları tamamladıktan sonra randevu türü seçilerek diğer aşamaya geçilmektedir. İkinci aşamada randevu alınacak olan bölüm, randevu günü gibi seçenekler tercih edilmektedir. İlgili gün ve saat belirlenerek randevu işleminin sonuna gelinmekte ve böylelikle internet üzerinden randevu alınmış olmaktadır.

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Randevu

Cerrahpaşa hastanesinden randevu alabilmek için online randevu sistemi kullanılabileceği gibi telefon ile arayarak da randevu alınabilmektedir. Bunun için gerekli telefon numarası (212) 414 3 414 olarak belirtilmektedir. Bu numarayı arayarak İstanbul Cerrahpaşa hastanesinden randevu almak mümkün olmaktadır.

Hastanenin randevu sistemine göre sigortalı hastalara öğlene kadar bakıldığı belirtilmektedir. Öğleden sonra ise ücretli hastalara bakılmaktadır. Ücretli muayene olabilmek için online randevu sistemi üzerinde mesai dışı randevu başlığı aracılığı ile randevu alınabilmektedir. Bilindiği üzere özel muayene için ücret ödenmesi gerekmektedir. Dolayısıyla randevu alırken bu unsurun göz önünde bulundurulması fayda sağlamaktadır. Muayene için verilecek olan ücret içinde bulunulan yıla göre güncellenmiş hali ile değişkenlik gösterebilmektedir.

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi

Cerrahpaşa hastanesi bünyesinde muayene olmak isteyen fakat bunu nasıl yapacağını bilmeyen pek çok insan bulunmaktadır. İnternet üzerinden online randevu sistemi ile randevu alındığında bu sistem üzerinde geçmiş ve gelecek randevulara ait bilgileri görmek mümkün olmaktadır. Bu durum hastalar için avantaj sağlamakta ve herhangi bir unutkanlık ihtimaline karşı etkili olmaktadır.

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi için telefon ile randevu alma için başlangıç tarihi 2008 yılı olarak belirtilmekte iken online randevu sisteminin kullanılmaya başlanması daha yakın zamana dayanmaktadır. Bu sistemler sayesinde dileyen herkes hastanede muayene olmak için kolay bir şekilde muayene randevusu alabilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir