KADIN İÇİN ÇANTANIN ÖNEMİ

KADIN İÇİN ÇANTANIN ÖNEMİ

Sağlık - Güzellik erkut 64 Okunma

Kadın çantası deyip geçmemek, olayı basite almamak lazım. Kadınların hayatı sığar o çantalara. Kadınlar için elbise, makyaj, ayakkabı, aksesuar ne kadar önemliyse çanta da o kadar önemlidir. Hatta birçok kadın için hepsinden önemlisi çantadır. Kadınlar çanta kullanırken dikkat ettiği en önemli unsur giydiği kıyafetlerin yanı sıra ayakkabıyla uyumlu olup olmadığıdır. Dış görünüş kadınlar için çok önemlidir. Bunun yanında diğer bir unsur ise içine her şeyi koyabilmeleridir. Çanta ne kadar küçük olursa olsun, kadınlar o çantaların içine dünyayı sığdırabilirler.

Kadınların vazgeçilmez bir parçası haline gelen çanta modelleri dış giyimin geldiği noktaya kadar gelmiştir. Her geçen gün çantada da değişik modellere rastlamak mümkün. Günümüzde kadınlar artık çantasız markete bile gitmiyor. Adeta ellerine yapışmış bir hale gelen çantalar, tasarımlarıyla kadınları büyülüyor. Kadınlar için çantalar alışverişte ilk başta gelen bir parçadır.

Alışveriş bir kadın için yaşam kaynağıdır. Kadınlar alışveriş yaparken sadece çantanın güzelliğine, alımına bakmazlar. Aynı zamanda fiyatı da çok önemlidir. Çanta alırken ucuz olmasına dikkat ederler. Çünkü kadınlar her şeyi dengede tutmayı başaran bir özelliğe sahiptirler. Sadece kendilerine alışveriş yaparak para harcamıyorlar. Ucuz çantalarda da birçok göz kamaştıran modellere rastlamak  mümkündür. Hatta günümüzde birçok pahalı markaların tasarımlarını daha uygun fiyata bulabilirler.

Size kadınlar için çantanın öneminden bahsettik. Birazda bu sezonun modası olan çantalara değinelim. Geçtiğimiz yıllar da büyük valiz çantalar moda iken bu sene son günlerde küçük çantaların revaçta olduğunu görüyoruz. Kadınların çantalara dünyaları sığdırdığından bahsettik. Bu yüzden genellikle büyük çantalar tasarlanıyor. Ama bu sene moda olan küçük çanta modelleri kadınları yıldırmıyor. Çünkü kadınlar her şeyin tam olmasına dikkat ederler. Bir çantanın içine sadece günlük ihtiyaçlarından ziyade lazım olabileceğini düşündüğü her şeyi koyarlar. Özellikle bir bebek sahibi olan kadın asla çantasını doldurmadan dışarıya çıkmaz. Bebeğinin yedek kıyafetinden tut battaniyesine kadar bir bebeğin ihtiyacı olabilecek tüm eşyaları o küçücük çantalara sığdırabilirler. Bir kadın için dış görünüşü ne kadar önemliyse bebeğinin ihtiyaçları da bir o kadar önemlidir. Çünkü kadın olmak, anne olmak bunu gerektirir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir