Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvuru Numarası

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvuru Numarası

Genel Kültür Abdullah Ergün 80 Okunma

Yıllardır Türkiye’de çok konuşulan yarışma programlarından olan Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp başvuru numarası sayesinde de başvuru yapılabilmektedir.

Daha önce, Kenan Işık ile başlayan bir fırtına olarak bilinen yarışma programını sonrasında Kenan Işık’ın rahatsızlığı sebebiyle Selçuk Yöntem sunmuştur. Son olarak da bu başarılı yarışma programının sunucusu olarak genç ve başarılı oyuncu Murat Yıldırım seçilmiştir. Ancak, heyecanı hiç bir şekilde azalmadan devam eden bir yarışma programı olarak bilinmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları

Kim Milyoner Olmak İster programı maddi kazancıyla da dikkat çekmektedir. Bu yüzden de bir çok kişi bu yarışmaya başvuru yapmak istemektedir. Sizlere Kim Milyoner Olmak İster başvuru şartları ile ilgili olarak ilk söylenmesi gereken 18 yaşından büyük olmanız gerektiğidir. Bu özelliğe haiz olan herkes yarışmaya başvuruda bulunabilir. Sonrasında programa katılım için farklı başvuru sistemleri bulunmaktadır. Bunlardan biri internet sitesi üzerinden başvuru yapmak olacaktır. Bu yüzden de sizler de dilerseniz Kim Milyoner Olmak İster programı internet sitesine girerek, başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak, dilerseniz yeni sistem sayesinde evinizde bir video ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için sizlere Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp başvuru numarasını vermiştir. Bu numara 0 553 043 43 43‘dür. Eğer dilerseniz sizler de bu whatsapp numarası üzerinden video göndererek de başvuru yapabilirsiniz. Eğer olumlu olursa program yetkilileri sizlere geri dönüş yapacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir