Knight Online En Çok İtem Düşüren Türler

Knight Online En Çok İtem Düşüren Türler

Teknoloji Abdullah Ergün 52 Okunma

Bütün oyunların genel mantığı hesaplarını güçlendirmek için item çıkarma işlemi yapılmaktadır. Bu item düşürme veya çıkarma işlemi oyunun genel amaçlarından biri olarak bilinmektedir. Bu kadar çok fazla item olması ise bunların nereden düşeceği konusunda büyük bir merak uyandırmaktadır. Bu soruların çok fazla cevapları bulunmaktadır. Oyunda çok fazla item bulunması ise düşeceği yerleri çok geniş bir şekilde kapsamaktadır.

Lycan Veya Türlerinden çıkan itemler: Lycan veya bunun gibi türlerden belli başlı itemler düşmektedir. Bu düşen itemler ise +8 wood staf, +8 bow, +8 maul, +8 sword itemlerini düşürmek mümkün olmaktadır.

Worm veya Türlerinden Düşen İtemler: Worm ve türlerinden sadece +8 Stiletto itemlerini düşürmek mümkün olmaktadır.

Lamia ve türlerinden ise Iron Crossbow, pike, crescent, trident, flamberge, cleaver axe, claymore, kukry, bardish gibi eşyalar düşürmek mümkün olmaktadır.

Bu türlerden oldukça fazla item düşürmek mümkün olmaktadır. Bunun yanında ise bu kadar çok item düşürmesinden dolayı bulmakta çok zor bir durum olarak bilinmemektedir. Tabi kesin olarak istediğiniz istemi veya item çıkarılacağını hakkında ise kesin bilgi bulunmamaktadır. Bunlar tamamen rasgele ve o sıradaki şansa göre değişiklik göstermektedir. O anki duruma göre ise güzel item veya item düşme imkânı sağlanmaktadır. Fakat bu hep item düşeceği anlamına gelmez onun içinde garanti ve kesin bir şekilde şu çıkar denilememektedir. Bunun dışında ise deneyim puanı ve altın vermesi de bu türleri kesmek daha avantajlı şekilde olmaktadır. Çıkardıkları itemlere göre bu türlerin güçleri de değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise item düşürme işi oyunun ana mantığından biri olarak bilinmektedir. Bu mantık ise kolay bir şekilde işler se çoğu oyuncu oyunu kolayca oynar ve bir yerden sonra ise sıkılmaya başlar onun için oyunda bazı şeyler zorlaştırılarak oyuncuların oyun için hem çaba göstermesini istemektedirler. Bunun dışında ise her oyunda olduğu Knight online oyunun da oyuna emek veren kişinin diğerlerinden daha üstün olması mantığı ise bu konuda çok fazla işe yaramaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir