Kokulu Hikayelerin ve Kitapların İsimleri Nelerdir?

Kokulu Hikayelerin ve Kitapların İsimleri Nelerdir?

Kitaplar erkut 80 Okunma

Günümüzde de oldukça yoğun ilgi gören kokulu hikayeler özellikle kokulu kitaplar içerisinde hazırlanmaktadır. Kitap sayfalarını çevirdikçe farklı kokular da esintilerin gelmesi özellikle okuyucuları hoş kokular içerisinde kitapları okumalarına imkan sağlıyor. İlk olarak bu alanda yapılan çalışmalar Ender Haluk Derince adlı yazar tarafından kokulu hikayeler serisi olarak çıkartılmıştır.

Başlatılan bu uygulama farklı tarzlarda hazırlanmış olan kitap seçenekleri ile devam etmektedir. Günümüzde hala pek çok farklı kitap seçeneğinde özellikle farklı kokulardan hazırlanmış olan içerikler sayesinde okuyucuların hem kitabı okuması hem de aynı zamanda hoş kokuları eşliğinde farklı duygular içerisinde yer alması sağlanmaktadır.

Kokulu Hikaye Kitapları

Kitaplar içerisinde özellikle kısa kısa hikaye seçeneklerine yer verilerek bu şekilde farklı konular üzerinden farklı olaylara dahil olmanız sağlanmaktadır. Tercih edilecek farklı tavırlar türlerde hazırlanmış olan kitap seçenekleri keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği birbirinden farklı seçeneğe ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır.

Kitaplar içerisinde özellikle minimum hikaye seçenekleri yaklaşık olarak 10 sayfa aralıklarıyla değişmektedir. Bu nedenle farklı konular üzerinde hazırlanmış olan hikayeler sayesinde kısa süre içerisinde bitirebileceğiniz kitap seçenekleri arasında yer almaktadır. Sıkılmadan okuya bilmeniz adına farklı hikayeler üzerinden hazırlanmış farklı kitap seçenekleri bulunmaktadır.

Ender Haluk Derince Kokulu Hikayeler Kitap Serisi

Tercih edeceğiniz beş farklı kitap üzerinde özellikle farklı konular arasından keyifli okuyabileceğini seçeneklere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hazırlanmış olan kokulu kitaplar arasında aşağıda yer alan farklı kitaplar konusunda daha fazla bilgiye ulaşım sağlayarak tarzınıza ve zevkinize uygun kitapları tercih edebilirsiniz.

1.Menekşe Kokulu Hikayeler

Okurken içinizi ısıtacak severek bir -bileceğiniz kitap seçenekleri arasında yer almaktadır. Kitap 391 sayfadan oluşmaktadır. 2016 yılında basımı yapılmıştır. Özellikle içerisinde menekşe kokularını alması okuyucuların aynı zamanda hoş koku eşliğinde keyifli vakit geçirmesini sağlar. Farklı konular üzerinde hazırlanmış olan hikaye seçenekleriyle okuyucularına farklı vakit geçirme konusunda yardımcı olacak kitap seçeneklerinden biridir.

2.Papatya Kokulu Hikayeler

Kokulu hikayeler serisinin bir diğer kitap seçeneklerinden biri olan papatya kokulu hikayeler 352 sayfadan oluşmaktadır. 2016 yılında basılmış olan kitap içeriğinde özellikle farklı konular üzerinde hazırlanmış olan kısa hikayeler yer almaktadır. 53 adedi hikayenin Toplamı ile oluşturulmuş olan kitap hayata farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak hikaye seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

3.Manolya Kokulu Hikayeler

Ender Haluk Derince tarafından yazılmış olan kokulu hikayeler serisinin bir diğer kitap seçeneğinde Manolya Kokulu hikayelerdir. Kitap içerisinde toplamda 42 adet farklı hikaye seçeneğin yer almaktadır. 320 sayfadan oluşan kitap 2016 yılında basılmıştır. Özellikle hayata karşı olmadığınızı yitirmemeliyiz ve yeniden başlama sebeplerimizin olduğunu göstermek adına farklı hikaye seçenekleriyle hayata farklı açılardan bakmanızı sağlayacak kitaplardan biridir. Kahve molası vererek keyifle kısa sürede bitirebileceğiniz kitabın içerisinde bulunan hikayeler özellikle hayatın kargaşasından uzak şekilde vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

4.Yasemin Kokulu Hikayeler

Yazar telefonda yazılmış olan dördüncü kitap olarak yasemin kokulu hikayeler içerisinde yasemin kokusu bulunan sayfalar arasında kendinizi huzur içinde hissedebileceğiniz hikaye seçeneklerine ulaşmanızı sağlayacak kitaplardan biridir. 320 sayfadan oluşan kitap 2016 yılında basılmıştır. İçerisinde toplamda 51 adet farklı hikaye bulunan kitabı okurken özellikle farklı hayallerinize doğru adım atmak için cesaretinizi toplayabilirsiniz.

5.Kahve Kokulu Hikayeler

Yazarın son olarak kaleme almış olduğu kokulu hikayeler serisinin kitapları arasında yer alan kahve kokulu hikayeler kitabı hayatın akışına ve kargaşasına ara vermek istediğinizde kahve kokuları içerisinde keyifli okuyabileceğiniz bir kitaba sahip olmanızı sağlamaktadır. Kitap içerisinde 52 farklı hikaye yer verilmiştir. Toplamda 352 sayfadan oluşan kitap 2016 yılında basılmıştır. Yazarın seri de son olarak kaleme almış olduğu kokulu kitap seçeneklerinden biri olan kitap özellikle farklı konular üzerinde hazırlanmış olan içinize huzurla dolduracak hikayelere ulaşmanızı sağlamaktadır. Kahve molası vermek istediğinizde kısa süre içerisinde severek okuyabileceğiniz kitaplardan biridir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir