LastFm Benzeri Siteler

LastFm Benzeri Siteler

Teknoloji Çağrı Sevgi 69 Okunma

LastFm Benzeri Siteler

LastFm dünya genelinde yaygın bir şekilde kullanılan oldukça kullanışlı olan bir müzik sitesiolarak değerlendirilmektedir. Bu uygulama sayesinde sizler ilgi alanınıza göre en çok dinlenen müzikleri bulabilir ve bunları dinlemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede sizler müzik dünyanızı genişletebilir ve yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Ayrıca hangi ülkede hangi şarkının çok dinlendiğini ya da dünya genelinde hangi şarkıların en çok dinlenilenler arasında yer aldığını bu online müzik uygulaması sayesinde öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Peki LastFm benzeri siteler nelerdir? Bunları da öğrenerek daha farklı mecralarda müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Deezer

LastFm uygulamasına benzerliği ile dikkat çeken bir online müzik dinleme uygulaması da Deezer’dır. Bu uygulama sayesinde internet üzerinden akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar vasıtasıyla müzik dinleyebilmeniz mümkündür. Sayısız müzik seçeneğinin bulunması bu uygulamayı cazip hale getirmektedir. Ayrıca ücretsiz olması da çok caziptir. Ancak isterseniz ücretli üyelikler de edinebilirsiniz. Bu üyelikler sizlere farklı imkanlar da sunacaktır.

Sen Dinle

İnternet ortamında yasal olarak müzik dinlemek isteyenlerin tercihi olan yerli bir sitedir Sen Dinle. Bu uygulama sayesinde en güncel şarkı ve albümlere erişebilmeniz mümkündür.

Finetune

Müzik uygulamalarından beklenen sizin müzik zevkinize uygun müzikleri bir araya toplamasıdır. İşte Finetune bunu güzel bir şekilde yapabilmektedir. Oluşturduğu playlistler ile sizin taleplerinize uygun müzikleri sıralamaktadır. Ayrıca uygulamada sunulan müziklerin ses kalitesi de oldukça iyi. Bunun yanı sıra albüm görselleri sunuyor olması da oldukça önemlidir.

Live365

Müzik severlere ilginç bir deneyim sunan Live365 ile kendi radyonuzu oluşturmak mümkün evet hayal gibi gelebilir ancak bu site sayesinde sizler de kendi radyo istasyonunuzu kurabilir ve dinleyicilerinize ulaşabilirsiniz. Bu sayede ünlü olma şansı dahi yakalayabilirsiniz. Ayrıca farklı radyo kanallarını da dinleyerek kulaklarınızın pasını silebilirsiniz. Bu sayede tanınmış veya tanınmamış yeni yetenekler ile tanışabilmeniz de son derece heyecan verici bir olaydır.

İşte sizler de yukarıda saydığımız uygulamalar ile LastFm uygulamasına alternatif bulabilir ve birbirinden farklı milyonlarca müzik dinleyebilir ve hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Dilerseniz Youtube Videolarına Küçük Resim Nasıl Eklenir? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir