League Of Legends Kardeş Olan Şampiyonlar

League Of Legends Kardeş Olan Şampiyonlar

Teknoloji Abdullah Ergün 57 Okunma

League Of Legends tamamen bir hikâye üzerine kurulu bir oyun olarak bilinmektedir. Bu hikâye de birbirine düşman olan karakterler birbiriyle duygusal ilişki yaşayanlar ve kardeş olan karakterlerde bulunmaktadır. Bu da şunu açıklamaktadır oyundaki hiçbir karakter rastgele çıkarılma durumunda olmamaktadır. Oyunun tamamen hikâye üzerine çıkarılmaktadır. Aynı zaman da oyun içindeki replikleri ve kostümleri de bu hikâyeler üzerine yapılması ise oyuncuların dikkatini çekme konusunda büyük bir önem sağlamaktadır. Bu hikâyeler ise oyuncuları çok fazla etkilemektedir. Hikâye örgüsü çoğu kullanıcının oyun dışında ise başka dünyalara geçerek hayal dünyalarında yeni bir kapı açmaktadırlar. League Of Legends dünyasında ise çok fazla kardeş karakter bulunmaktadır. Bunu oyun için deki repliklerden veya g-örüntülerden fark edilse de bazıları ne görsel olarak ne de replik olarak birbirlerine benzememektedir. Fakat hikâye örgüsüne göre bu durum tamamen farklı olarak görülmektedir. League Of Legends ta kardeş olarak bilinen şampiyonlar ise şu şekilde açıklanmaktadır;

Garen ve Lux

Katarina ve Cassiopea

Darius ve Draven

Jinx ve Vi

Kayle ve Morgana

Shen ve Zed

Nasus ve Renekton

Oyun hikâyesinde bilinen kardeşler bu şekilde bilinmektedir. Bunun dışında ise bu kadar kardeş veya düşmanın bulunduğu yerde ise sevgili olarak ta bazı karakterler bulunmaktadır. Hikâye de nefret ve öfkenin bulunması sevginin de olacağı konusunu birlikte taşımaktadır. Bu kadar hikâye arasında ise sevgili olan karakterler arasında bazı çiftler bilinmektedir. Bazı ilk çıkış zamanı kendisini belirtse de bazıları ise oyun içindeki replikleri ve kostümleri sayesinde ise ilişkilerini çok fazla belli etmektedirler.

Garen-Katarina

Lux-Ezreal

Tristana-Teemo

Tryndamare-Ashe

Gibi çiftler oyuna ilk geldiği zamanlarda bilinmemektedir. Oyunun hikâyesini dikkat eden ve buna göre bir yorum yaparak ortaya çıkaran kişiler tarafından göz önünde tutulmaktadır. Bunun dışında ise oyunun görsellerinde ise bazılarının aralarındaki yakınlaşma ise bu teorileri gerçeğe dökme konusunda büyük bir etken sağlamaktadır. League Of Legends tarihinde ise kendini çift olarak tanıtan tek ikili ise Xayah ve Rakan çifti olarak bilinmektedir. Bunu ise hem oyundaki yeteneklerinden hem geri dönüş animasyonundan hem de yükleme ekranındaki görselden anlamak çok kolay bir hal almaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir