Madame Coco ile Modern Ev Aksesuarları

Madame Coco ile Modern Ev Aksesuarları

Dekorasyon Abdullah Ergün 1.051 Okunma

Madame Coco ile Modern Ev Aksesuarları

Evinizin daha güzel ve modern bir hale gelmesi için dekorasyon çalışmaları yapıyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de şüphesiz ki doğru aksesuar seçimidir. Mobilyaların daha güzel görünmesini sağlayacak olan aksesuarları doğru seçmek ve doğru yerleşimini yapmak dekorasyonun ince ayrıntıları arasında yer alıyor iken birbirinden güzel seçeneklerin yer aldığı Madame Coco ev aksesuarlarına göz atmanızı öneririz. İşte Madame Coco ile evinize modern bir hava katabileceğiniz aksesuarlar;

Dekoratif Objeler

Her evin olmazsa olmaz aksesuarları dekoratif objelerdir. Büyük veya küçük her evde yer alan bu objeler genellikle yaşam üniteleri ve sehpa üzerinde tercih edilir iken duvar rafınız var ise o alanda da kullanabilirsiniz. Madame Coco dekoratif objeler arasında en çok tercih edilen ürünler ise el yapımı mumluklar, mini cam ayakkabılar, askı süs kuşu, biblo melekler, cam şekerlik ve deniz ( kabuk, marine, yelkenli vb ) figürleri oluyor.

Duvar Aynaları

Evinizin tüm odalarında ister küçük, ister büyük aynalara yer verebilirsiniz. Özellikle küçük evlerin dekorasyonu konusunda evin daha gösterişli ve büyük olması için aynalar kullanılır iken Madame Coco mağazalarında yer alan dekoratif aynalar evinize modern bir hava katacak. Çerçeveleri ve yapıları ile göz dolduracak olan Madame Coco duvar aynalarına evinizde yer vermelisiniz. Duvar aynalarını ev dekorasyonunda doğru kullandığınızda ışık açısını da değiştirerek lehinize kullanabileceğiniz unutmayın.

Yapay Çiçekler

Ev dekorasyonunda olmazsa olmazlar arasında çiçekler de yer almakta. Ama çiçeklere bakacak zamanınız yok ve solmasına üzülüyor iseniz Madame Coco yapan çiçekleri ile güzel bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Özellikle masa üzeri ve duvar rafları için kullanabileceğiniz küçük yapay çiçekler uygun fiyatları ile Madame Coco’da sizi bekliyor.

Tablo

Evinizi daha modern ve dikkat çekici bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız duvarınızda bol miktarda tabloya yer vermelisiniz. Ev içerisinde özellikle antre, salon ve oturma odası içerisinde yer alması gereken tablolar Madame Coco mağazalarında yer alıyor. Her boyutta bulabileceğiniz duvar tabloları hem modern ve dekoratif görünüm ile, hem de kaliteleri ile göz dolduruyor olacak.


Madame Coco Modern Ev Aksesuarları Fotoğrafları:

madam coco Madame Coco Aksesuar (1) Madame Coco Aksesuar (2) Madame Coco Aksesuar (3) Madame Coco Aksesuar (4) Madame Coco Aksesuar (5) Madame Coco Aksesuar (6) Madame Coco Aksesuar (7) Madame Coco Aksesuar (8) Madame Coco Aksesuar (9) Madame Coco Aksesuar (10) Madame Coco Aksesuar (11) Madame Coco Aksesuar (12) Madame Coco Aksesuar (13) Madame Coco Aksesuar (14) Madame Coco Aksesuar (15) Madame Coco Aksesuar (16) Madame Coco Aksesuar (17) Madame Coco Aksesuar (18) Madame Coco Aksesuar (19) Madame Coco Aksesuar (20) Madame Coco Aksesuar (21) Madame Coco Aksesuar (22) Madame Coco Aksesuar (23) Madame Coco Aksesuar (24) Madame Coco Aksesuar (25) Madame Coco Aksesuar (26) Madame Coco Aksesuar (27) Madame Coco Aksesuar (28) Madame Coco Aksesuar (29) Madame Coco Aksesuar (30) Madame Coco Aksesuar (31) Madame Coco Aksesuar (32) Madame Coco Aksesuar (33) Madame Coco Aksesuar (34) Madame Coco Aksesuar (35) Madame Coco Aksesuar (36)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir