Mail Adresinin Kime Ait Olduğunu Öğrenmek Mümkün

Mail Adresinin Kime Ait Olduğunu Öğrenmek Mümkün

Teknoloji Çağrı Sevgi 3.141 Okunma

Mail Adresinin Kime Ait Olduğunu Öğrenmek Mümkün

Nasıl ki tanımadığımız numaralar arayınca kim olduğunu öğrenmek için çabalıyoruz, aynı şey bilmediğimiz mail adresleri ile muhatap olduğumuzda veya merakımıza yenik düştüğümüz zamanlarda da oluyor. İşte bu yüzden sizlere bir mail adresinin kime ait olduğunu öğrenme yolları hakkında bilgi vereceğiz.

  • Chrome Vibe Eklentisi

Google vibe eklentisi yükle şeklinde yaptığınız arama sonucunda bu eklentiyi kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Bu eklenti sadece Google Chrome üzerinde çalışıyor.

Bu eklentiyi kullanıyorsanız ek olarak bir şey yapmanıza gerek yok. Mail adresi görünen yerde mail bilgilerini de gösteriyor zaten.

Bu eklenti bazen güncellemeler sebebiyle çalışmayabilir. O yüzden bir denemizde yarar var. ancak bu eklentiden yararlanamazsanız diğer seçeneklere bakın.

  • Mail Görüntüleme Bağlantısı

Mail adresinin kime ait olduğunu öğrenmenin bir başka yolu ise https://tools.verifyemailaddress.io adresine tıklamak. Bu link sayesinde mail adresi sorgulama yapmanız mümkün. Hatta detaylarını da görüntülemektedir. Mesela mail adresi ne zaman alınmış, dns adresi vs. gibi pek çok bilgiyi size sunacaktır.

Dilerseniz Youtube’den Video Fotoğrafı Alma yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir