Matematikten hiç anlamayanlar için kaynak kitap önerileri

Matematikten hiç anlamayanlar için kaynak kitap önerileri

Kitaplar erkut 94 Okunma

Matematiğim sıfır diyenleri çok fazla ilgilendiren bu konumuzda matematik konusunda hiç bir şey bilmeyenleri aydınlatacak bu konumuzda faydalanacağınız kaynakları kullanmaya başladıktan sonra matematik seviyenizi kolaylıkla geliştirecek bu konuda bir daha sorun yaşamayacaksınız. Detaylı araştırma ve tecrübelere dayanan bu önerilerimizden sonra matematik dersinden zevk almaya başlayacak ve her geçen gün matematik seviyenizi ileri seviyeye atlayacağınızı garanti edebiliriz. Sizler için büyük bir fayda sağlayacak bu kitap önerilerine daha fazla uzatmadan başlayalım.

  • Antrenmanlarla Matematik 1

Bu kitabı matematiği sıfır olanların yaptığı araştırmalarında en çok duydukları bu kaynak kitabı ilk sıraya aldık. Bunun sebebi disiplinli ve güzel anlatımıyla sizi geliştirmeye odaklanmış bu kaynak kitapta seviyenizi kolaylıkla ileriye taşıyacak bir nitelik mevcuttur. Dört işlem yapmakta dahi zorlananlar için başlangıç bir kitap niteliğindedir bu kitap. Bu yüzden matematikte dört işlem yapmayı bile bilmiyorum diyerek kendinizi korkutmanızın hiçbir anlamı yok. Dikkat edilmesi gereken nokta şu ki bu kitap matematiği o kadar temelden ve basit bir şekilde ele alıyor ki dört işlem biliyorsanız bu kitap bile size basit gelebilir.

  • Karekök Yayınları Matematik Sıfır

Bu kitap matematik kaynak kitaplarının en popüler olanları arasındandır. Anlatımı açık ve kolay olan bu kitap sizler için bir kaçılmaması gereken bir kaynak kitaptır. Matematik kaynak kitap denilince akla gelen ilk kitaplardan olan bu kaynak sizlere matematiğe ısındıracak ve zorlandığınızı düşündüğünüz bu dersten artık zevk almaya başlayacak ve artık size zor gelen bu ders size zor gelmeyecektir. Kitabın adından da anlayacağınız üzere matematiğim sıfır diyenler için oldukça yararlı olan bu kaynak çok fazla seviyenize katkıda bulunacaktır. Ayrıca çok uygun bir fiyatı vardır. Diğer dandik yayınevlerinin kitaplarına 15 tl vereceğinize bu yayın evine birazcık daha vererek daha kaliteli bir kaynak kitabına sahip olmanız daha mantıklı olacaktır. Ayrıca diğer yayın evlerinden çok farklı bir konsept içinde hazırlanması da kalitesini arttıran bir diğer özelliğidir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir