Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları

Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları

Dekorasyon Abdullah Ergün 50 Okunma

Günümüzde geleneksel tasarımlar, yerini modern tasarımlara bırakmaktadır. Bunu hayatın her alanında görebildiğimiz gibi ev dekorasyonunda da görmekteyiz. Bu konuda özellikle kadınların ilgisi modern mobilyalar ile şık oturma odası tasarımları oluşturmak üzerinedir. Modern mobilya dizaynlarının şıklığı da beraberinde getirdiğini söylemek yanlış olmaz. Şık oturma odalarında görsellik oldukça ön plandadır. Değişik avizeler, farklı modellerde saatler ve diğer ev aksesuarları odaların güzelliğine güzellik katmak için kullanılan araçlardır. Ancak bazı oturma odalarında insanların tercihi hem şıklık hem de konfordan yanadır. Böyle düşünen kişiler genellikle oturma odasında çok fazla vakit geçiren insanlardır. Çok fazla vakit geçirilen alan evin hangi bölgesi olursa olsun konforlu olması önemlidir.

Modern mobilyalara en çok yakışan aydınlatma modelleri ise avizee.com da. Site üzerinde binlerce modele erişebileceğiniz gibi birbirinden farklı bir çok aplik, lamba, masa lambası ve modern avize çeşitlerini bulabilirsiniz.

Modern mobilyalar ile şık oturma odası tasarımları oluştururken dilediğiniz konforu sağlamanız da mümkündür. Oturma odalarında tercih edilen renkler genel olarak açık ve canlı renklerdir. Özellikle yeni modern tasarımların çoğu bu renkler kullanılarak oluşturulmaktadır. Bu renklerle oluşturulan tasarımları oturma odanızda kullandığınızda, oturma odanız size canlılık ve enerji veren çok sevdiğiniz bir odaya dönüşebilir.

Bunun yanı sıra oturma odanızda ağaç tonlarında modern mobilyalar ile de şıklık yaratabilirsiniz. Ağaç tonları mobilyalarda sıkça görmeye alışık olduğumuz renklerdir. Oturma odanızdan ağaç tonları kullanarak şıklık elde etmeniz çok kolaydır. Üstelik ağaç tonları insana huzur veren, rahatlatan renklerdir. Bu renkleri salonunuzda kullanarak şıklığın yanı sıra huzur ve konforu da elde edebilirsiniz. Ağaç tonları kullanılan odalarda bu rengi tamamlamak için en çok kullanılan renk turuncudur. Turuncu renk enerji ve huzur veren bir renktir. Ağaç tonlarına en çok yakışan renklerin başında gelir. Bunu doğada düşündüğümüzde sonbahar mevsiminde sararan ve turuncu bir renk almaya başlayan, kurumuş yaprakları gözümüzde canlandırabiliriz. Bu renkler doğada da birbirleriyle uyum içinde olan renklerdir. Bu nedenle ruhumuza iyi gelirler ve gözümüzü yormazlar. Modern mobilyalar ile şık oturma odası tasarımları oluşturmak için internet sitelerinden ya da büyük mağazaların kataloglarından yararlanabilirsiniz. Buradaki dekorasyon ürünlerini ve tasarımları inceleyerek karar vermeniz daha kolaydır.

Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (1) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (2) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (3) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (4) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (5) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (6) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (7) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (8) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (9) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (10) Modern Mobilyalar ile Şık Oturma Odası Tasarımları (11)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al