Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları

Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları

Dekorasyon Abdullah Ergün 131 Okunma

Günümüzde artık alışılagelmiş standart ve monoton banyo tasarımlarının yerini şık, güzel, kullanışlı ve etkili modern banyo tasarımları almaya başlamıştır. Böyle bir banyo tasarlamak için geometrik desenler, değişik taşlar, etkili ışıklandırma sistemleri ve birtakım özel banyo aksesuarları kullanabilirsiniz. Modern banyolarda en çok dikkat çeken iki özellik buraların insanları rahatlatıcı ve dinlendirici özel alanlara çevrilmiş olması ile kullanışlılıktır.

Bahsettiğimiz gibi modern bir banyo dekore etmek istiyorsanız beyaz rengi ve pudra rengini bir arada kullanabilirsiniz. Bu renkleri kullandığınız banyonun tasarımı çok soft ve huzur verici olacaktır. Aynı zamanda banyonuzda kullandığınız desenlerle bu renkleri kullanarak şıklık ve zarafet yaratmanız da çok kolay olacaktır. Böylece huzuru ve şıklığı aynı anda yakaladığınız muhteşem, modern bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Modern ve kullanışlı banyo tasarımları çok canlı renkler bir arada kullanılarak da elde edilebilir. Canlı renkleri birbirleriyle uyum olacak şekilde ve geometrik desenlerle kullanırsanız banyonuz size çok enerjik ve canlı hissettirebilir. Böyle bir banyo kendinizi iyi hissetmenizi sağlayarak hayatınızda güzel şeyler gerçekleştirmenize katkı sağlar. Eğer çok renkli değil de, belli renklerin hüküm sürdüğü ve yine size kendinizi iyi hissettirecek bir banyo tasarımı istiyorsanız turuncu rengin hâkim olduğu sonbahar temalı bir banyo tasarlayabilirsiniz. Sonbahar genel olarak insanlara huzur veren bir mevsimdir ve bu mevsimin rengi olan turuncu renk de aslında insanlara çok enerjik hissettiren güçlü bir renktir. Böyle olduğundan dolayı sonbahar temalı bir banyo size kendinizi hem huzurlu hem de enerjik hissettirebilir.

Modern ve kullanışlı banyo tasarımları düşünürken banyonuzun kullanışlılığı için kullanabileceğiniz alanı ve kullanmak istediğiniz dekorasyon parçalarını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer banyonuz çok küçükse lavaboyu ve duş kabinini birbirine çok yakın hatta aynı duvarı kullanarak yaptırabilirsiniz. Böylece lavabonun altında ve üstünde kullanabileceğiniz dolapları da konumlandırıp hem duş kabinini hem lavaboyu hem de dolapları bir yere toplayarak banyo alanınızı çok tasarruflu ve düzenli kullanmış olursunuz. Ayrıca küçük banyolarda uygun ışıklandırmayı kullanarak ferah görünüm yaratabilirsiniz.

Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (1) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (1) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (2) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (3) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (4) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (5) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (6) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (7) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (8) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (9) Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları  (10)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

“Modern ve Kullanışlı Banyo Tasarımları” üzerine 1 yorum

 1. Hepsi bir birinden güzel vallahi, ilerde maddi durumum artış gösterirse, bunlardan birini yapmayı düşünüyorum, teşekkür ederim resimler için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al