Efsane Kaldığı Yerden Devam Ediyor: “Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden”

Efsane Kaldığı Yerden Devam Ediyor: “Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden”

Diziler - Filmler Abdullah Ergün 124 Okunma

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden orijinal adıyla Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows 2014 yılında vizyona giren yine aynı adlı filmin devamı niteliğinde. 3D bilim-kurgu,macera ve komedi filmi olan bu devam filmi ilkinden farklı olarak  Daved Green tarafından yönetiliyor. Filmin oyuncuları arasında ise Megan Fox, Will Arnett, Stephen Amell, Tyler Perry, Brian Tee, Laura Linney ve Brittany Ishibashi gibi isimler yer alıyor. Pete Ploszek, Noel Fisher, Alan Ritchson, Jeremy Howard, Brad Garrett gibi oyuncular ise karakterlere sesleriyle hayat veriyor. ABD’de çoktan vizyona giren film şimdiye kadar 115 milyon dolar hasılat elde etti. Film Türkiye’de ise 27 Haziran 2016’da gösterime girecek.


Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin İçinden 2


Bu filmde de 4 genç Ninja kaplumbağanın öyküsüne kaldığı yerden devam edeceğiz. Kaplumbağaların ilk filmde alt ettikleri azılı düşman Shredder, Baxter Stockman tarafından cezaevine nakledilirken kaçırılmaya çalışılır. Bu ara da Shredder farklı bir boyuta geçer ve Beyin ile karşılaşır. Bir anlaşma yaparlar ve Shredder çok güçlü bir mutant bileşenini yanında götürür.


TMNT Megan Fox

Böylece nakil aracında tanıdığı Bebop ve Rocksteady’i iki güçlü mutant haline getirir. Kaplumbağalar da hem Shredder ve mutantlarıyla hem de Beyin’le mücadele edecek, bir yandan da New York şehrinin güvenliğini sağlamaya çalışacaklardır.

Senaryosunu Andre Nemec ve Josh Appelbaum’un yazdığı filmin yapımcılığını ise Michael Bay üstleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir