Onedio Video Ekibi Üyeleri

Onedio Video Ekibi Üyeleri

Listeler Abdullah Ergün 18.384 Okunma

Bu yazımızda Onedio video ekibinin üyelerinden bahsedeceğiz. İşte karısınızda hepimizin bildiği ve merak ettiği Onedio video ekibi.

Cansu Kanlıkaya

 

Bakışlarınız, yalın ve sade güzelliğiniz bir ressamın tablosundan bizlere yansımış gibi. Kariyerinizde ve hayatınızda başarılar diliyorum. Umarım her şey arzu ettiğinizden daha iyi olur. Bu kadar güzel bir yüzü bizlere bahsettiği için Tanrı’ya şükürler olsun. İyi ki varsınız ve iyi ki sizleri görme şerefine nail oluyoruz. Kendiniz çok iyi bakın.

Billur Bolu

Billur hanım sizi uzun zamandan beridir takip ediyorum. Gerçekten güzelliğiniz şiirlere konu olacak kadar mükemmel. Hayvanseverliğinizde takdire şayan doğrusu. Sizlere geçirebileceğiniz mükemmel bir hayat diliyorum. Bizi sizsiz bırakmayın. Kendinize çok iyi bakın, kariyerinizde ve hayatınızda başarılar sizinle olsun. İyi ki varsınız ve iyi ki sizleri tanıma fırsatını yaşıyoruz. Takip etmekten vazgeçmeyeceğim mükemmel insanlardansınız.

Gülcan Arslan

Şair burada hangi güzelliklerin şiirlere konu olabileceğini anlatmaktadır. Bu kadar yalın ve sade bir güzelliğe tanıklık etmek fazlasıyla onur verici bir durum başka bir şey değil. Ses tonunuzda mükemmellik oyunculuğunuzda ki kusursuzluk bizleri fazlasıyla mutlu etme. Sahi bu kadar özelliğe sahip olan başka bir insan var mı? Bence Gülcan Arslan’dan başka kimse bu alanlarda bu kadar muhteşem olmayı başarabilmiş değildir. Kendinize çok iyi bakın, iyi ki varsınız.

 

Ayrıca isterseniz onedio tarzı siteler yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir