Online Ödeme İçin Paypal Alternatifleri

Online Ödeme İçin Paypal Alternatifleri

Teknoloji Çağrı Sevgi 112 Okunma

Online Ödeme İçin Paypal Alternatifleri

Biliyorsunuz ki, yıllardır paypal ödeme sistemi Türkiye’de kullanılmaktaydı. Ancak Haziran ayında artık kullanımı yasaklandı ve kullanıma kapatıldı. Bu yüzden de şunu çok iyi bilmek gerekiyor, bundan sonraki süreçte hangi sistemler kullanılıyor. Hangi sistemler de daha rahat ve daha kolay şekilde işlem yapılabilmektedir.

Paypal Ödeme Alternatifleri

İlk önce sizlere webmoney sitesini ve ödeme işlemini önermek gerekiyor. Tam beş dilde sistem kuran webmoney, sizlere ödeme konusunda çok ciddi yardımlar sunuyor. Bu arada da en büyük avantajı da Türkçe dil seçeneği konusunda hizmet vermesi. Elbette komisyon kesiyor ancak, biliyorsunuz ki, diğer sistemler de her zaman komisyon alıyordu. Diğer konularda daha detaylı bilgi almak için web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

İkinci olarak söylenebilecek Paypal ödeme alternatifi ise, Payeer. Sizlere Rusca ve İngilizce dilleri seçeneklerini sunan site, aynı paypal gibi istedeiğiniz anda, istediğiniz yere para gönderebiliyor. Bir başka alternatif olarak Payza da düşünülebilir. İngilizce dil desteği ile sizlere hizmet veren site, aslında Paypal’a da ismi çok yakın olduğu için dikkat çekiyor.

Dilerseniz Aliexpress Güvenli Mi ? Aliexpress’ten Alışveriş Yapılabilir Mi? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir