OSM Kendi Ligini Kurma

OSM Kendi Ligini Kurma

Teknoloji erkut 243 Okunma

Online Soccer Manager, internet üzerinde oluşturulmuş sosyal bir ortamda kendinizi deneyebileceğiniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir futbol menajerlik oyunu web sitesidir. Oldukça eğlenceli özellikleri, gerçek ligler, gerçek takımlar ve gerçek futbolcular ile oldukça fazla gerçekçi menajerlik oyunu olan Online Soccer Manager’de birçok farklı lig alt yapısı ve farklı türdeki dünyaca ünlü turnuvaları üyelerine eğlenceli vakit geçirmeleri adına sunmaktadır.

Online Soccer Manager’de her gün bir maç oynanarak sezon tamamlanmaktadır. Bunun yanı sıra transferler yapılabilir, takım güçlendirilebilir, taktikler oluşturulabilir, dizilişe karar verilebilir, stadyum ve antrenman sahaları genişletilebilir ve buna benzer birçok içeriğe sahiptir. Bu içerikleri, menajerlik yapmak isteyen herkese ücretsiz olarak sunmaktadır. Fakat bazı sınırlamalar da vardır. Online Soccer Manager’de lig kurmak isteyen bir kişi belirli bir ücret ödeyerek lig kurabilmektedir. Ya da sitede kendini geliştirerek kazandığı jetonlarla bu ligi kurabilmektedir. İlk olarak lig seçme menüsünden lig oluştur ikonuna tıklayarak istediği ligi ve takımı seçer. Sonrasında bu lige bir isim koyarak ligde uygulayacağı seçenekleri seçer. İsterse bu ligi kilitleyerek sadece istediği kişileri lige alabilir. Sonrasında da lig kurulmuş olmaktadır.

Lig kurulduktan sonra, lige gelecek menajer sayısının belirlenmesi ve oyuncu kadrolarının güçlendirilmesi için transfer yapılabilmesi için, 3 ila 4 gün sonrasında maçlar başlamaktadır ve her geçe bir maç şeklinde fikstür belirlenmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir