OSM Lige Arkadaş Davet Etme

OSM Lige Arkadaş Davet Etme

Teknoloji erkut 625 Okunma

OSM yani Online Soccer Manager, web sitesi üzerinden online olarak oynanan futbol menajerlik oyunudur. Bu oyunda liginizi kurabilir, arkadaşlarınızı davet edebilir ya da hazırda kurulu olan bir lige katılarak menajeri olduğunuz takımı yönetebilirsiniz.

Online Soccer Manager ile eğlenceli bir kariyer belirleyip, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tek başınıza oynayabilme imkanınız olduğu gibi, arkadaşlarınız ya da tanımadığınız kişilerle oynayarak yeni arkadaşlıklar edinebilir, sosyal bir ortamda kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Online Soccer Manager üyeleri ücretsiz olarak bir lige girip, takımını yönetebileceği gibi belli bir ücret ödeyerek kendi ligini de kurabilmektedir. Kurduğu lige istediği kişileri alabilir, istemediği kişileri ligden atabilmektedir.

Online Soccer Manager’de lig kuran bir kişi ilk olarak ligin hangi ülkenin ligi olduğunu belirlemeli, sonrasında ligine bir isim koyarak, liginde istemediği seçenekleri değerlendirerek ligini oluşturabilmektedir. Ligi oluşturduktan sonra arkadaş davet edilmek istenirse, arkadaşla herhangi bir portaldan iletişime geçilerek, lig kodu verilerek arkadaş lige davet edilir. Ya da lige davet edilecek kişi lige katıl seçeneğinden arama ikonuna gelerek oraya ligin ismini yazarak ligi bulur. Sonrasında lige katılarak beraber oynanabilir.

Bunun yanı sıra lig açmadan, hazır bir ligde beraber oynanmak isteniyorsa aynı adımlar takip edilerek, aynı ligde oynama şansı elde edilebilir. Bunun dışında Online Soccer Manager’in sunduğu herhangi bir davet etme seçeneği bulunmamaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir