Outlook Tarih Geriye Alındığında Nasıl Hata Veriyor?

Outlook Tarih Geriye Alındığında Nasıl Hata Veriyor?

Teknoloji Çağrı Sevgi 77 Okunma

Outlook Tarih Geriye Alındığında Nasıl Hata Veriyor?

İnternet kullanıcılarının ve özellikle de kurumsal kullanıcılarının neredeyse hepsinin kullandığı outlook tarih değiştirme konusuda enteresan bir hata veriyor. Bu konuda da sizlere gerekli bilgileri aktarmaya çalışalım.

Outlook Tarih Hatası Nedir?

Diyelim ki, tarih konusunda bir hata yapılırsa, bu konuda da, sizlere tarih hatası diyelim ki, bu tarihe göre eski bir tarih verildi. Örnek vererek sizlere daha net anlatalım, 20 haziran tarihinde, bir ayar yaptınız. Bu durumda Outlook bu maili gelecekte gelecek olarak görüyor. Yanlış duymadınız, Outlook bu konuda tamamen tarihi algılayamıyor ve sizlerin ayarlamış olduğu tarihe göre işlem yapmış oluyor. Anında ve güncellemeye dahil işlemleri alamıyor.

Bu konuda çok daha net bir bilgi vermek gerekirse, Outlook algılamıyor ve bu algılama sıkıntısı sayesinde, sizler de şok olacağınız şekilde adeta mail ileri bir tarihte gelecek yani Outlook maili algılıyor, sizlere ulaştırıyor ancak, Outlook mail ile ilgili olarak şunu yapıyor. Sizlere mail geldi, bu mail ileride gelecek diyor. Enteresan bir hata olduğunu sizlerle paylaşalım.

Dilerseniz R10 Davetiyesi Nereden Nasıl Alınır? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir