Oz – Adam Fawer

Oz – Adam Fawer

Kitaplar Abdullah Ergün 88 Okunma

Adam Fawer, hayatımıza girdiği ilk romanından beri, ciddi bir hayran kitlesi kazanmıştır. Olasılıksız ve Empati romanlarını okuyanların merakla beklediği yeni romanı Oz ile, yine hayranlarını fantastik dünyalara götürdü.

Bir çok kişinin tadına doyamadığı romanlar yazan Adam Fawer, Oz romanında yeniden doğuşun deneyimlenmesini ele alıyor. Okuyucuların taze yorumlarının diğer iki roman kadar etkileyici olmadığını düşündüğü roman, kişiden kişiye göre değişen bir beğeni oranına sahiptir.

Daha bir çok Adam Fawer hayranının kitabı okuma şansı olmaması nedeniyle, yorumlar iki uçu açık şekilde değerlendirilebilmektedir. Kitabın fiyatı bugün 18 lira ve yine sizi farklı dünyaya sürükleyecek nitelikte olduğundan, hemen bitirmek istemeyeceğiniz, ama bir solukta da okuyabileceğiniz bir roman olma özelliği taşımaktadır.


Oz - Adam Fawer

Adam Fawer Kimdir?

Adam Fawer, 1970 yılında ABD’nin New York şehrinde doğmuştur. Olasılıksız isimli ilk romanı tam 18 dile çevrilmiş ve En İyi İlk Roman ödülüne layık görülmüştür.

İkinci kitabı olan Empati de okuyucular tarafından büyük beğeniyle karşılamıştır. 2008 yılından beri yeni kitabı merakla beklenen yazar, 8 yıl aradan sonra yayınlanan Oz isimli yeni kitabıyla da kalitesini devam ettirmiştir. Ülkemizde çok sevilen bir yazar olan Adam Fawer kitapları her zaman çok satanlar listesinin başında yer almıştır.

Kitapseverlerin en çok sevdiği üçlemeler listesine girmeye aday olan bu kitapları, ilk kitaptan başlayarak okumaya başlamanız tavsiye edilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

“Oz – Adam Fawer” üzerine 1 yorum

  1. Gerçekten eserleri muhteşem. Her kitabını severek okuyorum. Çok satan kitaplar arasında olması ilk başta kalitesini sorgulatsa da tüm eserleri birbirinden muhteşem yapıtlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir