Özel GTA V Hileleri Oyunun Tadını Doruklara Çıkarın

Özel GTA V Hileleri Oyunun Tadını Doruklara Çıkarın

Teknoloji Abdullah Ergün 62 Okunma

Oyuncular tarafından oldukça çok sevilen ve oynanan GTA 5 oyunu içerisinde kullanılabilecek bazı hileler bulunmaktadır. Oyuncular bu hileleri kullanarak oyunu daha kolay hale getirerek oynayabilmektedirler. Paylaşmış olduğumuz bu yazımızda GTA 5 hilelerinin neler olduğunu sizin ile paylaşmış bulunuyoruz. Oyun oynarken işinize yarayacak olan bu bilgiler aşağıdaki gibidir.

GTA V Hileleri

GTA hepinizin de bildiği üzere en uzun süreden beridir hayatımızda ve buna rağmen halen daha bizi eğlendirmeye ve güzel vakit geçirmemize olanak sağlamaktadır. Daha ilk çıkan oyunuyla bizi kendisine bağlayan bu oyun her bir sonra ki oyunun da bu bağını kuvvetlendirmiş ve her seferinden daha eğlenceli ve gerçekçi görevleriyle bizlere yüksek kalitede bir eğlenme sunmuştur. GTA oyunun son serisi olarak karşımıza çıkan ve yenisinin gelip gelmeyeceği konusunda hiçbir fikrimiz bulunmasa da bu serisini uzun süre oynamaya devam edeceğimizi hatırlatarak GTA 5’in hilelerini sizlerle paylaşacağız. Bu oyunu hilesiz bir şekilde görevleri sırasıyla tamamlayarak oyunun içerisinde ki senaryoya dâhil olmak daha eğlenceli dakikalar ve daha uzun soluklu bir keyif almanızı sağlayacak olsa da kimilerimiz bu görevleri yerine getirmez ve kendileri gibi özgür ruhlarını bu oyunda harcarlar. Kimi sportif bir arabayı anında önünde belirterek polislerden kaçmayı bir zevk olarak bilir. Kimisi bir helikopter uçurup, en yükseğe çıktıktan sonra oradan paraşütle atlamayı sever ve kimisi ise yüksek profesyonel ağır silahlarla gelene gidene saldırarak polisleri öldürmeyi sever. Kimisi ise dilediği gibi tüm ülkeyi gezmekle bu zevki tadar.

Hal böyle olunca bu ihtiyaçları aramak ve bulmak yerine hile yazarak hemen elde etmek isteyenler olacaktır. Bunu oyun kurucularının da düşündüklerini biliyoruz ki böyle hileleri oyunun içerisine dâhil etmişler ve oyundan böyle zevk alacak olan kişilere kolaylıklar sağlamışlardır. Peşinizde bulunan polislerin kaç tane ve seviyeleri ne olursa olsun bir yerden sonra onlardan kurtulmak istediklerinde bir şifre yazarak hemen onlardan kurtulabilmektedir. Ya da bu polislerle giriştiği çatışmada sürekli olarak can yenileme ihtiyacı duymakta ve bunun içinde hile kullanmaktırlar. Belirli bir süreliğine ölümsüz de olunabilen bu oyunda kim size nasıl bir saldırıda bulunursa bulunsun zarar görmeden bu hileyi kullanmanızla atlatabiliyorsunuz.

Polisleri peşine takıp bunların arama seviyesini arttırmakla uğraşmak istemeyenler direk olarak bu seviyeyi arttırarak macera ve aksiyon dolu bir kovalamacaya girişmek isteyebilirler. Hal böyle olunca da GTA 5 hileleri nelerdir diye kullanıcılar merak etmektedirler. Sizlere GTA 5 hilelerini veriyoruz. İyi eğlenceler.

 

GTA 5 Şifreleri

TOOLUP ==> Silahlar verir(Silah şifresi)

TURTLE ==> Can ve zırh değerlerinizi doldurur

FUGITIVE ==> Aranma seviyesini arttırır.

LAWYERUP ==> Aranma seviyesini düşürür. 

PAINKILLER ==> 5 dakika boyunca karakteriniz ölümsüz olur.

POWERUP ==> Yetenek sayacını doldurur.

SLOWMO ==> Ağır çekim modu

DEADEYE ==> Ağır çekimde nişan alma

CATCHME ==> Hızlı koşma şifresi

SKYDIVE ==> Paraşüt verir

HIGHEX ==> Patlayıcı mermiler verir

INCENDIARY ==> Ateşli mermiler verir

HOTHANDS ==> Patlayıcı yumruklar verir

SKYFALL ==> Gökyüzünden aşağı süzülme şifresi

FLOATER ==> Yerçekimini azaltır

SNOWDAY ==> Arabalar kaymaya başlar

LIQUOR ==> Karakteriniz sarhoş olur

MAKEITRAIN ==> Havayı değiştirir

BUZZOFF ==> Buzzard saldırı helikopteri verir

BARNSTORM ==> Stunt uçağı verir

COMET ==> Comet arabası verir

RAPIDGT ==> Rapid GT arabası verir

VINEWOOD ==> Limuzin verir

TRASHED ==> Çöp kamyonu verir

BANDIT ==> BMX bisiklet verir

OFFROAD ==> Sanchez motoru verir

ROCKET ==> PCJ motoru verir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir