Performans Araba Tavsiyeleri

Performans Araba Tavsiyeleri

Genel Kültür Çağrı Sevgi 420 Okunma

Performans Araba Tavsiyesi

Araba alacakların en çok dikkat edecekleri konulardan birisi fiyat ve performans ikilisi olmalıdır. Tabi ikisinin birlikte bulunabileceği bir araba bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Hatta kimilerine göre bu durum neredeyse imkansızdır. Ancak sizler için araba seçiminde faydalı olabilecek birkaç öneride bulunarak isabetli karar verebilmenize yardımcı olmaya çalışacağız. Araba almadan önce bu tavsiyelere bakmanızı öneririz.

PARIS, FRANCE – SEPTEMBER 30: Paris Motor Show on September 30, 2010, showing Jaguar C-X75, rear-side closeup view

Opel Astra J

Opel Astra’nın son derece lüks olan bu modeli son derece uygun yakıt tüketimiyle de göz doldurmaktadır. Ayrıca dayanıklı olması ve iç donanımının son derece lüks olması kullanıcılarını memnun etmektedir. Performans olarak da kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman oldukça iyi olduğu görülmektedir. Ayrıca bunun yanı sıra fiyat performans ve yakıt üçlüsü arasında bir dengeyi yakaladığını da söyleyebiliriz.

Volkswagen Polo

Oldukça mütevazi bir araç olan Volkswagen Polo oldukça az yakmasına rağmen 1.4 TDI motoru sayesinde iyi bir performans da sağlamaktadır. Ayrıca küçük bir araç olduğu için şehir içinde kullanımı oldukça kolay olmaktadır.

Mercedes B180

100 km’de 5.6 litre yakıt tüketen bu araç performansı ile de göz dolduruyor aynı zamanda Mercedes’in bir ürünü olması da cazip kılan diğer bir tarafı.

SeatIbıza

1.4 motora sahip olan SeatIbıza 100 km’de 3.8 litre yakıt tüketmesi ile adeta yakıtı koklamaktadır. Ayrıca şık bir görünümün olması da tercih edilirken pozitif bir katkı sağlamaktadır.

Hyundai Accent Blue

Hyundai Accent Blue B segmenti araçları 100 km 4.4 litre yakıt tüketirken oldukça iyi bir performans da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra manuel olduğunu da belirtmekte fayda var. 1.6 motora sahip bu araç ile oldukça konforlu yolculuklar yapabilmeniz de mümkündür.

Sizler de bu araçlar hakkında yeniden düşünebilir ve karar verirken aklınızın bir köşesinde bulundurabilirsiniz.

Dilerseniz Drift Yapmak İçin Kullanacağımız Araçların Özellikleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir