R10 Davetiyesi Nereden Nasıl Alınır?

R10 Davetiyesi Nereden Nasıl Alınır?

Listeler Abdullah Ergün 121 Okunma

Asıl konumuza başlamadan önce.Sizlere r10 nedir bunu açıklamak istiyoruz. Türkiye’nin en iyi web master programı r10’dur. Fakat takipçilerimize şunu söylemek istiyoruz, bu siteye üye olmak gerçekten çok zor. Bunun sebebini sizlere şöyle açıklayabiliriz: Çok fazla alışveriş olduğu içi sayfa da kendini kurnaz zanneden bazı kullanıcıların dolandırıcılık yapmalarıdır. Üyelik kazanmak istiyorsanız, bir adet davetiye kazanmalısınız. Davetiyenin satın alınması kesinlik ile yasaktır. Üye olan birinin size davetiye göndermesi gereklidir. Bu sebeple davetiye çok zor kazanılır. Ve r10 davetiyesi herkeste bulunmadığı için bir kişinin üye olması çok zordur.

R10 Davetiyesi

Bütün webmasterların bildiği r10.net sitesine sizde üye olamak istiyorsunuz ama olamıyorsanız bu yazımız tam size göre. Sizler için R10 sitesine nasıl üye olabileceğinizi anlattık. Sözü fazla uzatmadan R10 sitesine üye olma yöntemleri.

  1. Email gönderip r10 yönetiminden istemek
  2. R10dan bir üye bulup ondan rica etmek.
  3. Satın Almak(tavsiye edilmez)

Arkadaşlar öncelikle 1. yöntem r10 yönetiminden isteme konusuna değinelim. Size tavsiyem 2. ve 3. yöntemi uygulamaya geçirmeden önce 1. yöntemi uygulamanız. R10 yönetimine email atarak davetiye istediğinizi açık şekilde dile getirin davetiye istemeden önce kendinize bir adet site kurup o sitenin uzatısına ait email almanız geremekte çünkü R10`a üye olamak için bir siteniz olması gerekiyor.

Bu email adresine aşağıdaki şablona uygun email atmanız gerekiyor…

E-mail adresi: [email protected]
E-mailde geri dönüş istiyorsanız mutlaka aşağıdaki şablona uygun email göndermelisiniz.

İsminiz ve soyisminiz:

Özgeçmişiniz(kısaca):

Mesliğiniz(öğreci vb):

Şu anda sahip olduğunuz sitelerin listesi:

E-posta adresiniz. Yazının ortalarındada değindiğim gibi kendi sitenize ait bir e-mail adresi olması gerekmekte gmail, hotmail gibi emailler ile r10 sitesine üye olamıyorsunuz.

Referanslarınız(eğer varsa):

Neden üye olmak istediğiniz. Bu kısım çok önemli arkadaşlar bu kısmı doldururken çok özenmenizi tavsiye ederim.

 

2. Yöntem R10`dan bir üye bulup davetiye istemek. Arkadaşlar bunun için öncelikle size tavsiyem davetiye isteyeciğiniz kişiden direk olarak davetiye istememeniz yönünde. R10`da hizmet satanlardan birisini Skype`dan ekleyin daha sonra hizmet satın aldıktan sonra samimiyet yakalayıp davetiye isteyebilirsiniz. Unutmayın kimse güvenmediği birine davetiye vermez.

 

3. Ve son yöntem satın almak. Yazımızın başındada parantez içerisinde belirttiriğimiz gibi bu yöntemi tavsiye etmiyoruz fakat 1. ve 2. yöntemi denedinz ve kimse size davetiye vermiyorsa bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir