Sevgilimden Soğudum Ama Ayrılamıyorum

Sevgilimden Soğudum Ama Ayrılamıyorum

Listeler Çağrı Sevgi 251 Okunma

Sevgilimden Soğudum Ama Ayrılamıyorum

Psikolojik  baskının etkisi sevgilimden soğudum ama ayrılamıyorum mutsuzluğunu ortaya çıkarıyor.

Sevgiliden Neden Soğursun

Sevgiliden soğuma yönünde seyreden konu sevgililerin birbirlerine olan tavır ve davranışları olarak ortaya çıkar. Genel olarak birliktelere bakıldığında insanlar özellikle gençler yalnızca güzel veya yakışıklı diye tabir ettikleri kişilerle bir anda sevgili oluyor. Bir müddet birlikte zaman geçirdikten sonra sevgililer birbirlerinin davranışlarını daha yakından gözlemleme imkanı buluyor ve hoşlarına gitmeyen tavır ve davranışlar neticesinde birbirlerinden soğuyabiliyorlar.

Örnekleri: ilgisizlik, olduğundan iyi görünmeye çalışıp sonradan bu durumun numara olduğunun saptanması, yalnızca seksle ilgilenmek, çocukların sorumluluğunun yalnızca kadınların üzerinde olduğu konusunda baskın olmaya çalışmak, kaba davranışlar, diğer kadınlarla veya kadınların diğer erkekler ile sürekli flört halinde olması, hayatın müşterek olduğuna değil ev işlerinin yalnızca kadınlar tarafından yapılması gerektiğine inanmak eski sevgili neden soğur konusuna ışık tutar.

Sevgili Nasıl Terkedilir

Birlikteliğinde mutsuz olan kadın veya erkek ayrılmak için kara kara düşünür bazıları güzellikle duygularını dile getirerek ayrılırken bazıları ise bir oyun kurup oyununda aldatma yöntemine başvurarak karşı tarafın kendisini terk etmesini bekler. Ancak bu son yöntem karşı tarafın onuru ile oynamaktan başka hiçbir şey değildir. Bu nedenle güzellikle ayrılmak her daim en etkili yöntemdir. Karşı taraf terk edilme konusuna itiraz ediyor ise ayrılmayı hedef edinen kişi asla geriye dönmemeli ve fikrinde sabit kalmalıdır. Aksi halde karşı cinsin duyguları oynanmış olur.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir