Show Tv Zahide Yetiş’le Programı WhatsApp Numarası

Show Tv Zahide Yetiş’le Programı WhatsApp Numarası

Diziler - Filmler erkut 172 Okunma

Yayınlandığı zamandan itibaren, Türk halkının büyük bir ilgiyle takip ettiği ve Show TV’de yayınlanan Zahide Yetiş’le programı hafta içi her gün saat 09:30’da başlayıp, 12:00’de sona ermektedir. Sizinle paylaşacağımız telefon numarası ile evde çektiğiniz videoları, resimleri Zahide Yetiş’e gönderebilirsiniz. Böylece Zahide Yetiş de beğendiği video ve resimleri show tv ekranlarında yayınlayacaktır. Böylece yolladığınız video ve resimleri televizyondan izleme fırsatını yakalayacaksınız.

Hastalıklarınıza, sorunlarınıza ve çözüm bulunamayan rahatsızlıklarınıza her biri alanında uzmanlaşmış özel bir kadro ile çözüm bulacak ve hayat kalitenizi yükseltebileceksiniz. Bu yüzden sizinle paylaşacağımız numarayı kaydedin, bu tarz sıkıntılar yaşayan arkadaşlarınıza, ailenize ve yakınlarınıza da bu numarayı iletin.

Zahide Yetiş Kimdir?

7 Temmuz 1979 tarihinde, Avusturya, Viyana’da doğan Zahide Yetiş 38 yaşındadır. Zahide yetiş bir televizyon sunucusudur. Anne tarafı Selanik’ten, baba tarafı ise Kütahya’dan İzmir’e gelen ailelerdir. Zahide Yetiş’in bir kız, 3 erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş, henüz çok küçükken anne ve babası boşanmış, o da babaannesinin yanında, İzmir’de büyümüştür. Ünlü sunucunun ortaokul ve lise eğitimi sırasında güzel konuşma, kompozisyon ve şiir okuma yarışmalarında birincilikleri vardır. Lise eğitimini İzmir’de Özel Fatih Koleji’nde tamamlayan Zahide Yetiş; üniversite eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden tamamlamıştır.

Çocukluk döneminde TRT’de bazı seslendirmeler yaptı. Seslendirmelerinin yanında spor sunuculuğu ve metin yazarı olarak da çalışmıştır.  Ancak ilk kez Kanal D’de yayınlanan Doktorum programı ile halk tarafından tanındı. Daha sonra ise 2009 yılında ATV’de yayınlanan Zahide Yetiş İle Hayata adlı programını sundu. ATV’de sona eren programından sonra ise 7 Aralık 2015 tarihinden itibaren SHOW TV’de hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetişle programını sunmaya başladı. Aynı zamanda Ayrıca Dinle! ve Hayat Sana Fısıldıyor! isimli bir kitabın da yazarıdır. Hey! Biz de Buradayız isimli Onur Ustaoğlu’nun yazdığı kitabın seslendirme ve tanıtımını destekleyen kişilerden birisidir. Eşi ünlü iş adamı Cem Arısoy’la 16 Eylül 2014 tarihinde Paris’te evlenmiştir. Düğününü ise 19 Eylül 2014’te Kuruçeşme, İstanbul’da yapmıştır.

Zahide Yetiş’le Programı Nedir?

Zahide Yetiş’le programı hafta içi her gün sabah saatinde Show TV’de yayınlanan, dolu içeriğe sahip, sizi duygulandıracak hikayeleri ekranlara yansıtan tv programıdır. Daha sağlıklı yaşamak isteyenler, başa çıkamadığı sağlık sorunları olan ve bu sorunlarla artık mücadele edemeyen kişilerin yardımına koşan Zahide Yetiş’in programını izlemeliler.

Programda son teknoloji tıbbi olanaklarla ve alanında uzman doktorlar ile tıbbi sorunlara Zahide Yetiş’le çözüm arıyor. Bu sıkıntılara sahip kişiler Zahide Yetiş’le programına ulaşarak hastalıklarını şifalandırabilirler.

Zahide Yetiş’in WhatsApp Numarası

Zahide Yetiş, kendi programında whatsapp numaralarına video gönderebileceğimizi söylemişti. Böylece hem izleyen seyircilere örnek olacak bir davranış sergilemiş olacak hem de videodaki vatandaşlarımız televizyonlara çıkabilecek. Hastalıklarımız hakkında kolayca bilgi alabilecek hem de sorunlarımızı kendi ağzımızdan anlatma şansını yakalamış olacağız. Ancak whatsapp numarasına gönderilecek videoların belli özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bunlar şu şekildedir:

  • Video güzel bir şekilde çekilmeli.
  • Video net olmalı.
  • Çekebiliyorsanız videoyu telefon yatay konumda iken çekin.
  • Videonun çözünürlüğünün kötü olmaması gerekir.
  • Günün konusu hakkında video çekmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bunun nedeni programda yer alan uzman doktorun uzmanlaşma alanı hakkında soruları yanıtlayabileceği için ancak bu konuda gelen sorulara cevap verebilmesidir.

Eğer kendiniz çekemiyorsanız bir yakınınıza ya da bir başkasına telefonunuzu vererek videonuzu çekebilirsiniz. Videonun yayınlanması için bu şartları taşıyor olması gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan videolarınızı Zahide Yetiş’le isimli televizyon programında izleme şansına sahip olabilirsiniz

Video çekmek isteyen ya da çeken kişilerin aklına gelen soru ise Zahide Yetiş whatsapp numarası nedir? sorusu olacaktır. Bunun için Zahide Yetiş’in numarasını Instagram’da paylaşmasını beklemekteyiz. Kendisi hesabında numarasını paylaşacağını söylemişti ancak henüz numarasını paylaşmadı. O yüzden biz de sizlerle numarayı paylaşmak için önce Zahide Yetiş’in numarasını paylaşmasını bekliyoruz. Numarayı paylaşınca biz de sizlerle paylaşacağız. Dolayısıyla şuan Zahide Yetiş’le programına bağlanmak için Show TV’nin iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Bu numarayı Show TV’nin resmi sayfasında iletişim bölümünden bulabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir