Skype Mikrofon Ve Kulaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

Skype Mikrofon Ve Kulaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

Teknoloji Abdullah Ergün 92 Okunma

Skype Mikrofon Ve Kulaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda en çok kullanılan iletişim programlarından ve uygulamalarından biri olan Skype mikrofon ve kulaklık ayarı nasıl yapılır konusunda gerekli bilgileri sizlere aktarmaya çalışalım.

Msn Messenger uzun yıllar hep önde götürmesine rağmen, özellikle işler ile ilgili olarak sonrasında Microsoft tarafından yapılmış olan Skype bu pazarda Messenger’ı geçmeyi başardı. Şu anda da bu konuda en çok kullanılan ve mesajlaşılan servis olarak bilinen Skype kullanımı ile ilgili olarak bildiğiniz üzere, canlı görüşmeler de yapabilme şansınız bulunmaktadır. Ancak bazı ayarları tam anlamıyla yapmanız gerekmektedir. Bu konuda da sizlere gerekli bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Mikrofon Ve Kulaklık Ayarı

Sizlere hemen Skype programına giriş yaptıktan sonra mikrofon ve kulaklık ayarı yapımı ile ilgili olarak bilgi verelim. Skype programını açtıktan sonra üstte bulunan Araçlar kısmına giriş yapıyor ve buradan seçenekler kısmını tıklıyorsunuz. Yeni açılan bölümde ise, bu defa ”Ses Ayarları” kısmını tıklıyorsunuz. Buradan gerekli ayarları yapmanız gerekiyor. Özellikle tercihiniz olarak sizler tarafından istediğiniz ses ayarı ile ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde de işleminizi yaptıktan sonra en son olarak alt kısımda bulunan Kaydet butonuna basarak çıkabiliyorsunuz. Böylece ayarlar yapılmış oluyor.

 

Bu arada skype bu konuda bir yardım amacıyla yeni bir uygulama başlattı. Sizler bir bilgisayara indirme yaptıktan sonra ilk kez skype açıyorsanız gerekli ses ve görüntü ayarlarınız için öncelikle işlemleri yaptırıyor. Böylece hiç bir sıkıntınız kalmıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir