Skype’da Kişileri Favoriler Listesine Nasıl Ekleriz?

Skype’da Kişileri Favoriler Listesine Nasıl Ekleriz?

Teknoloji erkut 46 Okunma

Skype kişileri favoriler listesi son zamanlarda en çok konuşulan konulardan biri. Bir çok kişi özellikle de yurtdışı ticaret işlemleriyle uğraşanlar için Skype çok önemli bir silah. Özellikle herhangi bir ücret verilmeden rahat bir şekilde kullanılabilmesi de skype’yi ön plana çıkarıyor. Hem mesajlaşma programı hem de isterseniz telefon açarak uygun fiyatlı olarak özellikle yurtdışı için konuşmalar da yapabiliyorsunuz. Whatsapp’ın çıkmasıyla biraz geride kalmış gibi görünse de özellikle telefon numaralarının başkalarının eline geçmesini istemeyenler için çok kolaylıkla kullanılabilecek bir sistem olarak bilinmektedir. Bu arada da bu sistemler de farklı listeler oluşturarak ulaşmak istediğiniz bilgilere çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Skype Nasıl Bir Mesajlaşma Servisi

Aslında skype mesajlaşma servisi Microsoft messenger mesajlaşma servisinden sonra mesajlaşma sektörünün zirvesine oturmuş olan bir program olarak bilinmektedir. Skype çok fazla kullanılmakta olan bir programdır. Özellikle de bir çok iş dalında rahatlıkla haberleşme fırsatı sunması da özelliğini ortaya çıkarmaktadır. Sizlere bu yazımızda nasıl favori listenizi oluşturabilir ve bu liste ile daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Bu konularda bilgi vermeye çalışacağız. Öyle ki, bu işlemler dikkatli şekilde yapılırsa çok ciddi anlamda fayda sağlayacaktır.

Skype Kişileri Favori Listesi

Skype mesajlaşma servisi olarak bu kadar kullanıldığına göre, elbette favori liste kullanımı da çok önemli bir husustur. Bu konuda işlemlerinizi yapabilmek ve Skype kişileri favori listesi oluşturabilme için öncelikle skype hesabınızı açmanız gerekmektedir. Ardından hangi kişiyi favoriler listenize eklemek istiyorsanız öncelikle onun konuşma bölümüne girmeniz gerekiyor. Sonrasında bu konuşma bölgesine girdiğinizde göreceksiniz ki, isminin yan tarafında, bir yıldız göreceksiniz. Eğer burayı tıklarsanız bu kişi sizin favori listenize girecektir. Bu arada bilmeniz gerekir ki, bu yıldızı tıkladığınızda yıldızın içi dolacaktır, yani yıldız siyah olacaktır. Bu da kişinin artık favori listenizde olduğu anlamını taşımaktadır. Böylece istediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz.

Bu gibi favori listenize eklemek istediğiniz herkesi kayıt yapabilir böylece de istediğiniz gibi haberleşebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz tüm işlemleri de buradan yani favoriler listenizden rahatlıkla ulaşarak yapabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir