Snapchat Benzeri Uygulamalar Nelerdir?

Snapchat Benzeri Uygulamalar Nelerdir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 79 Okunma

Snapchat Benzeri Uygulamalar

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Snapchat Uygulaması günümüzde birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. En önemli özellikleri hikaye kısmı ile fotoğraf çekerken surata eklenebilen maskeler ve şekiller olmaktadır. Bu sayede fotoğrafı çektikten sonra ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan komik fotoğraf elde edebilmeniz mümkündür. Bu uygulama o kadar çok beğenildi ki Whatsapp, İnstagram gibi uygulamalar da hikaye kısmını getirdiler. Facebook’un da yakın zamanda bunu gerçekleştirmesi bekleniyor. Peki Snapchat’ten sıkılan ya da kullanımı zor gelenler için Snapchat benzeri uygulamalar konusunu yazımıza taşıdık. Buyrun birlikte göz atalım.

ClipChat

Bu uygulama sayesinde arkadaş grubunuz ile 200 kişiye varan bir grup kurmanız ve fotoğraflar paylaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu uygulamada hikayelerinizin ne kadar süre ile duracağı sizin elinizdedir. İstediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.
Yovo

Yine Snapchat’e benzeyen bu uygulamada arkadaş grubunuza fotoğraf gönderip kendi hikayenizi oluşturabilirsiniz. Bu hikayeler yüklenmesinden itibaren 48 saat içinde kendiliğinden kalkmaktadır.
Snow

Arkadaşlarınıza videolu mesaj göndermek için üretilmiş bu uygulama ile de çok eğleneceksiniz. Animasyonlu fotoğraf ve videolar göndererek daha çok eğlenebilirsiniz. Ayrıca attığınız fotoğraf veya videoların arkadaşlarınız tarafından sadece bir defa görüntülenecek olması da iyi bir özellik olarak gözükmektedir.
Slingshot

Bu uygulama sayesinde kısa mesaj video ve fotoğraf paylaşabilmeniz mümkündür. görseller üzerinde oynayarak paylaşabilmeniz de oldukça güzel bir özellik.
Dust

Adından da anlaşılabileceğim gibi yapılan paylaşımlar daha sonra toz olmaktadır. 24 saat sürenin sonunda kaybolan paylaşımları kimin yaptıkları da görünmemektedir.
İşte sizlerde yukarıda bahsettiğimiz bu Snapchat benzeri uygulamalar sayesinde arkadaş grubunuzla eğlenmenin farklı yollarını keşfedebilir ve böylelikle daha güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu uygulamaları Google Play’den temin etmeniz de mümkündür.

Dilerseniz Snapchat Arama Özelliği Nasıl Kullanılır? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir