Snapchat Hesap Silme

Snapchat Hesap Silme

Teknoloji Abdullah Ergün 98 Okunma

Snapchat Hesap Silme

Mobil platformda oldukça popüler olan Snapchat uygulaması her geçen gün daha da popüler hale geliyor.  Uygulamayı kullanan kişi sayısı her geçen gün daha da artıyor. Fakat bazı sebeplerden dolayı Snapchat hesabını silmek isteyen kişiler de olabiliyor. Snapchat uygulamasına kayıt olması gibi  silme işleminin  gerçekleştirilmesi de o kadar basittir. Yazımızın devamında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Snapchat Hesabını Silmek İçin Yapılması Gerekenler

Snapchat hesabını silmek için öncelikle kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmemiz gerekmektedir.  Eğer Snapchat kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum butonundan yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.  Bu işlemi hallettikten sonra aşağıda yer alan linke  tıklamanız gerekmektedir.

Snapchat için hesap silme  silme linki: https://accounts.snapchat.com/accounts/

Yukarıda yer alan Snapchat hesap silme linkine tıkladıysanız açılan sayfada Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra site sizden Snapchat hesabınız için silme işlemine  onay vermenizi isteyecektir.  kullanıcı adınızı ve şifrenizi tekrar girdikten sonra “Delete Account” butonuna tıkladıktan sonra Snapchat hesabınızın silme işlemi gerçekleşmiş olur.
Ayrıca isterseniz Skype Dosyaları Nereye Kaydediyor? makalemizede göz atabilirsiniz. O makalemiz Skypede aldığınız dosyaları nereye kaydettiğini anlatıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

“Snapchat Hesap Silme” üzerine 1 yorum

  1. Gerçekten ne zamandır Snapchat hesabımı silmeye çalışıyordum bunu sayenizde yapabildim çok teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir