Sosyal Medya Hesaplarında Takipçi Arttırma Yolları

Sosyal Medya Hesaplarında Takipçi Arttırma Yolları

Teknoloji Çağrı Sevgi 111 Okunma

Sosyal Medya Hesaplarında Takipçi Arttırma Yolları

Sosyal medya artık Türkiye’de çılgınca kullanılıyor ve dünyada sosyal medya kullanım oranları ile ilk ona girdik bile. Sosyal medya en başta arkadaşlarınızla, dostlarınızla iletişim kurmak veya vakit geçirmek için ya da gündemden haberdar olmak için kullanılıyor olsa da artık bu misyonunu bir kenara bırakarak, takipçi yarışına dönüştü diyebiliriz.

Artık insanlar sosyal medya hesaplarından ne kadar çok takip ediliyor ise o kadar çok arkadaşı varmış gibi ya da o kadar güvenilirmiş gibi algılanıyor. Aslında bu durum bir ego yarışına dönüştü ve herkes takipçi sayısını arttırarak kendisini tatmin ediyor.

Bu yarışta siz de yer alıyorsanız takipçi sayısı arttırma ile daha popüler olabilirsiniz. Doğal yollardan takipçi sayısı arttırmak için en çok yapılan ve işe yarayan da takibe takiptir. Ancak bu durum biraz zaman alır. İşte bu yüzden daha kısa ve kolay yollar da var.

Takipçi Sayısı Arttırma Hilesi

Facebook takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız Facebook takipçi hilesi yapabileceğiniz gibi İnstagram takipçi sayınızı arttırmak için de İnstagram takipçi hilesi 2017 diyerek en son hileleri öğrenebilir ve kısa sürede takipçi sayınızı katlayabilirsiniz. Bu hileleri kullandığınız tüm sosyal medya kanallarında uygulayabilirsiniz. Mesela Snapchat veya Youtube gibi platformların da kendisine özgü hileleri vardır ve bu hileler sayesinde siz de takipçi sayınıza arttırabilirsiniz.

Dilerseniz Facebook’ta Gif Resimlerle Siteye Yönlendirme yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir