Steam Cüzdan Kodu Girmek

Steam Cüzdan Kodu Girmek

Teknoloji Abdullah Ergün 55 Okunma

Korsan bir kullanım istemiyor veya demo bir oyun oynamaktan sıkıldıysanız yapmanız gereken en iyi şey Steama üye olup buradaki oyunları dilediğiniz gibi satın almak ve oynamaktır. Bu uygulama ile aynı zamanda oyun paylaşımları da yapılabilmektedir. Böylelikle sizlere büyük imkan ve fırsatlarda sunulmaktadır. Dünya çapında ün kazanmış olan Steam yeni çıkan tüm oyunları ve öncesinde bulunan bütün oyunları bünyesine almayı başarmıştır. Oyun firmaları dahi yeni oyunlarının satışlarını steam üzerinden gerçekleştirmektedirler. Böylelikle hem kaliteli bir sonuç hem de hızlı bir alışveriş yapmış olursunuz. Burada sizlere sahip olunan cüzdan kodunu hesabınıza tanıtmayı anlatacağız. Bu işlemli yaparken dikkat etmeniz gereken tek şey cüzdan kodunun geçerli olup olmaması ve daha önce kullanılıp kullanılmaması olacaktır.

Geçerli olup olmaması konusunda söyleyebileceklerimiz, bu kodların genel anlamda 15 haneden oluştukları ve rakam ve harflerin karışımı olduklarıdır. Bu kodun içerisinde yer alan harflerin ise büyük harfler olduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. 1111a-2222b-3333c gibi kodlar geçersizdir. Harflerin kesinlikle büyük olması gerekir. 1111A-2222B-3333C gibi. Aynı zamanda 3 gruptan 5’erli şekilde oluştuğuna da dikkat edin. Bu kodları satın alacağınız sitelerin güvenilir siteler olduğundan emin olun ve bu kodların daha önceden kullanılmamış olması konusunda da dikkatli davranın. Aksi halde sizi dolandıracak birçok kişi ile karşılaşabilir ve maddi hasarlar almanıza neden olabilirler.

Bu kodların hesaba nasıl geçirileceğini anlatmaya geldi sıra, tüm uyarılarımızı yaptıktan sonra.

Öncelikle yapmanız gereken ilk adım Steam uygulamasından hesap girişinizi gerçekleştirmek olduğunu unutmamalısınız. Bu işleminizi gerçekleştirdikten sonrasında ise uygulamanın üst tarafında yer alan oyunlar sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Tıklama işleminden sonra karşınıza çıkan pencereden yapacağınız işlemi seçmeniz gerekir. “Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıkladığınızda ise yeni bir pencere açılacak ve kodu girmeniz gereken yeri göreceksiniz. Buraya kodu yazdıktan sonra “Devam Et” butonuna tıklamanız lazım. Bu işlemi de gerçekleştirirseniz ve kodunuz geçerli bir kod ise sisteme kodunuz yansımıştır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir