Tumbrl Hesap Silme Tumblr Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

Tumbrl Hesap Silme Tumblr Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

Teknoloji Çağrı Sevgi 109 Okunma

Tumblr Hesap Silme

Özellikle bloggerların özel seçimi olan tumbrl kendine has bir sistemi ve özellikleri olan bir site olmasının yanı sıra Tumblr hesap silme özelliği ile sizlere hesap silme özelliği de sunuyor. Çünkü, çeşitli sebeplerle hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. İşte tüm bu konularda şimdi sizlere her türlü bilgiyi aktaracağız. Kafanızda soru işareti bırakmadan tüm sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Tumblr Sitesi Hakkında

Tumbrl bir micro blog sitesi olarak önde gelen sitelerden biri olmayı başarmıştır. Daha doğru tabirle aslında micro blog ile blog arasında kalmış bir sistemi olan sitenin kolay paylaşım imkanı sunması ayrıca, hızlı olması diğer blog sitelerinden başlıca ayrılan özelliği. Akıllı telefonlardan rahat rahat paylaşım yapılabiliyor. Bu konularda da bir blog sitesinin önüne geçiyor. Ancak, çeşitli sebeplerle buradaki hesabınızı silmeye kalkarsanız, nasıl sileceksiniz ve neler olacak konusunda biraz bilgi vermek isteriz. Tumblr micro blog sitesi olarak sizlere farklı özellikler de sunuyor.

Tumblr Sitesinden Hesap Silinmesi

Hesabı silmek aslında çok kolay. Hesabınızın sayfasından, hesap ve dilme sayfasına tıklayabilir ya da hesabınız açıkken, sayfa çubuğuna account/delete ekleyebilirsiniz. Böylece sayfanız silinir. Yalnız bu silme işlemi sırasında, ana blogunuz da silinmiş olacaktır. Hatta üye olduğunuz gruplar, ek bloglarınız da silinir.

Bu arada hesabı sildiğinizde üzerinde olan Tumblr krediniz de silinir. Kısacası bütün bilgileriniz silinmektedir. Tumblr sizlere hesap silme konusunda sıkıntı yaşatmamaktadır. Hatta o kadar ki, hesabınızı sildikten sonra, e-posta hesabınız bile başka bir hesapta kullanılabilmektedir. Ancak, bunu da düşünüp doğru şekilde karar vermek gerekir. Tumblr sitesi hesap silme işleminden sonra içerisinde bulunan krediyi başka bir yere aktaramazsınız.

Dilerseniz En Çok Kullanılan Sosyal Medya Siteleri 2017 yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir