TurboBit Ücretsiz Dosya İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

TurboBit Ücretsiz Dosya İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Teknoloji Çağrı Sevgi 176 Okunma

TurboBit Ücretsiz Dosya İndirme İşlemi

TurboBit ücretsiz dosya indirme işlemi ile ilgili olarak çok basit bir şekilde bu dosyaları indirebilmek için yardımcı olmaya çalışacağız. Aslında çok karışık bir sistem gibi gözükmesine rağmen, çok basit ve kolay bir şekilde indirme sağlandığına sizler de tanık olacaksınız. Bu sayede bu işlem de çok kolay gelecektir.

Diyelim ki herhangi bir dosya var ve TurboBit’ten bu dosyayı indirmeye karar verdiniz. Öncelikle linki tıklıyorsunuz. Sonrasında karşınıza bir ekran açılıyor. Bu ekrandan ”Normal Hızda İndir” seçeneğini seçerek bu butona basmanız gerekiyor. Bundan sonra karşınıza açılan pencerenin sağ üst kısmına denk gelen bölgede bir çarpı işareti var. Bir çok kişinin dosya indirememesinin sebebi bu çarpı işareti.

TurboBit İşlemleri Nasıl Yapılır?

Böylece normal hız ile ücretsiz bir şekilde indirme şansınız oluyor. Yalnız bununla ilgili şunu da gayet iyi bilmek gerekiyor ki, bunun belirli bir hızı var. Yani normal hızda indirme ile premium transfer arasında ciddi bir fark var. Premium alırsanız, çok hızlı bir şekilde dosyayı indirebilirsiniz. Sonra karşımıza çıkan butonlardan ”Ben Robot Değilim” butonuna tıklamanız gerekiyor. Bundan sonra indirme şansınız başlıyor. Bundan sonra işlem başlıyor ve 1 dakika bekliyoruz. Bundan sonra da TurboBit ücretsiz indirme fırsatı başlıyor. Bundan sonra karşınıza çıkan indirme butonu sayesinde, sizler de dosyalarınızı bu şekilde herhangi bir ücret olmadan rahatlıkla indirebiliyorsunuz. Böylece bu site üzerinden rahatlıkla dosya indirebiliyorsunuz.

Dilerseniz Mustafa Kemal Atatürk Sözleri (Atamızın Sözleri) yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir