Türkçe Dosya Yükleme Siteleri Dosyalarınızı En Hızlı Şekilde Upload Edin

Türkçe Dosya Yükleme Siteleri Dosyalarınızı En Hızlı Şekilde Upload Edin

Teknoloji Çağrı Sevgi 165 Okunma

Türkçe Dosya Yükleme Siteleri

File Upload dosya yükleme anlamına gelerek forum veya başka sitelerde dosyaların paylaşılabilmesini sağlar. Bu noktada en iyi Türkçe dosya yükleme siteleri konu olur. Buna göre Türkçe dosya yükleme siteleri arasında en iyileri olarak değer bulan siteler aşağıda yer alır.

Dosya.tc

Maksimum 250 MB boyut sağlar. 5 seneden beri Türkeç dosya yükleme hizmeti verir. Sitenin dezavantajı yüklenen dosyaların bir ay sonrasında site yöneticilerinde silinmesidir. Bunun nedeni sitenin kendini güncellemesidir.
Dosya.co

Ziyaretçi olarak dosya yüklendiğinde 750 MB üye olarak dosya yüklendiğinde ise 1024 MB yer verir. Tamamen Türkçe ve kullanışlı bir site olarak değer kazanıyo.
Altervista.org

Maksimum 500 MB boyut sağlar. Site Dosya.tc temalı bir yükleme sitesidir.
Winatom.com

Dosyaların asla silinmediği ve kullanıcı tavsiyelerinden biri olan dosya yükleme sitelerinden biri de Winatom.com sitesi olarak dikkat çekiyor. Maksimum 2 GB boyut sağlamaktadır.
Upload.gen.tr

En yüksek 20 MB oranında yer vermektedir. Özellikle küçük dosyaların yüklenmesinde işe yarayan bir site olarak dikkat çekiyor.
Upturkey.com

1024 MB verdiği maksimum boyut ile kullanışlı sitelerden biri haline gelmiştir.
Dosya Yüklerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Her konuda olduğu gibi dosya yükleme eyleminde de dikkat edilmesi gereken püf noktalar bulunur. Bunlardan en önemlisi olarak sitelere yüklenilen dosyaların linklerinin hiçbir kimse ile paylaşılmaması gerektiğidir. Aksi halde dosya yükleyen kişilerin başlarının ağrıması muhtmel olabilir.

Dilerseniz Dailymotion’dan Pragramsız Video İndirmek yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir