Twitter Mail Bildirimi Nasıl İptal Edilir?

Twitter Mail Bildirimi Nasıl İptal Edilir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 104 Okunma

Twitter Mail Bildirimi Nasıl İptal Edilir?

Twitter gerekli gereksiz her olayı Twitter mail bildirimi olarak mail hesaplarınıza göndermektedir. Bu durum ise mailinizin dolup taşmasına neden olmakta kimi zaman da önemli mailleri atlamanıza neden olmaktadır. işte bu sebeple yapmanız gereken bu mail bildirimlerini iptal etmektir ama nasıl?
Bu sorunun cevabı oldukça basit. Sizlerde yazımız sayesinde bu gereksiz maillerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Ayarlar Sekmesine Gidin

Sağ üst köşede yer alan profil resminize tıklayarak çıkan seçenekler arasından ayarlara tıklayınız. Ayarlar kısmına tıkladıktan sonra karşınıza e-posta bildirimleri diye bir seçenek çıkmaktadır. Bu seçeneğe tıkamanız halinde karşınıza bol seçenekli bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfanın en başında yer alan kapat tuşunu aktif etmeniz halinde tüm mailleri iptal edebilmeniz mümkündür.
Ya da aşağıda yer alan mail seçenekleri kullanarak bir kişinin sizleri etiketlediğinde ya da size mesaj gönderdiğinde veyahut da takibe başladığında bilgilendirilmeyi isteyebilirsiniz. Bu sayede mail kutunuz gibi sizler de rahatlayacak sürekli olarak mail kutusunu temizlemek ile uğraşmayacak böylelikle de vakitten tasarruf edebileceksiniz.

Dilerseniz Twitter’da Nasıl Toplu Takip Bırakılır? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir