Twitter Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Teknoloji Çağrı Sevgi 92 Okunma

Twitter Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter sosyal medya olarak son dönemde bilindiği üzere çok fazla kullanılan bir sosyal medya aracı olarak dikkat çekiyor. Sizlerin de bildiğiniz üzere zaman zaman şifre değiştirme gerekmektedir. Bunun değişik sebepleri olabilir. Biz olayın derinine inmeden sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

Twitter Şifre Nasıl Değişir?

Diyelim ki herhangi bir problem oldu ve sizler de karar verdiniz ki, şifrenizi değiştireceksiniz. Bu durumda öncelikle tabii her zaman olduğu gibi öncelikle normal şifrenizle twitter girişi sağlıyorsunuz. Bundan sonra ise, sağ üst köşede bulunan profil resminize tıklıyorsunuz. Sonrasında altta açılan sekmelerden ”Ayarlar” diyebilirsiniz.

Burada açılan sayfaya baktığınızda sol tarafta şifre diye bir seçenek göreceksiniz. Bunu seçtikten sonra sizlerin önünüze yeni bir sayfa açılacaktır. Önce yine şifrenizi gireceksiniz, ardından yeni şifreyi yazarak alt kısımda bulunan değişiklikleri kaydet tuşuna basıyorsunuz. Böylece artık twitter sayfanızın şifresi değişmiş oluyor. Gördüğünüz gibi twitter sayfanızın şifresini değiştirmek kesinilkle çok kolay şekilde olmaktadır. Bu yüzden bu konuyu çok fazla kafaya takmaya gerek yok. Basit şekilde değiştirmiş oluyorsunuz.

Dilerseniz Twitter Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir