Twitter’da Nasıl Toplu Takip Bırakılır? İstemediğiniz Kullanıcıları Anında Toplu Takipten Çıkarın

Twitter’da Nasıl Toplu Takip Bırakılır? İstemediğiniz Kullanıcıları Anında Toplu Takipten Çıkarın

Teknoloji Çağrı Sevgi 76 Okunma

Twitter’da Nasıl Toplu Takip Bırakılır?

Twitter’da takip ettiğiniz kişilerden sıkıldı iseniz ve artık takip etmek istemiyorsanız bu durumda yapmanız gereken toplu takip bırakma işlemi yapmak olacaktır. Nitekim teker teker takip bırakma işlemi yapacak olsanız bu sizin bir hayli zamanınızı alacaktır. İşte bu sebeple toplu takip bırakmanın nasıl yapıldığını yazımızdan öğrenebilir ve kendiniz uygulayabilirsiniz.

Takibi Bırak, Unfollow

Takip ettiğiniz kişilerin listelendiği bölüme gelmeniz gereklidir. bu bağlantıya ulaştıktan sonra takip ettiğiniz birisine takibi bırak tuşuna sağ tıklayarak gelen seçenekler arasından öğeyi denetle seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Ardından karşınıza yeni bir sekme açılacaktır. Bu sekmeye toplu takip bırakma kodu kodlanmalıdır. Kod ise aşağıda belirtildiği gibidir.
setInterval(function () {t = $(“.following”).find(“.follow-button”);if (!t[0]) {window.scrollTo(0,$(document).height());} else {console.log(t.attr(“class”));t.trigger(“click”);}}, 1000)
Bu kodu kopyalamanız halinde toplu takip bırakma işlemi gerçekleşecektir. Ancak bilgisayarınız yavaş ise bu durumda hesabınızın kilitlenme ihtimali vardır. Bu durumda yapmanız gereken ise Twitter şifrenizi değiştirmek olacaktır. Böylelikle takipçilerden kurtulmuş Twitter hesabınızla yeniden doğmuş gibi olabilir ve kafanızı dinleyebilirsiniz.
Dilerseniz Retweet Neden Silinmiyor Sorusunun Cevabı Ve Çözümü yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir