Ünlülerin İnstagramları 2017

Ünlülerin İnstagramları 2017

Teknoloji Çağrı Sevgi 42 Okunma

Ünlülerin İnstagramı 2017

Ünlülerin 2017 güncel İnstagramlarını bugün burada sizler için paylaşıyoruz.  Yılların geçip, teknolojinin gelişip bize en çok kazandırdığı, sağlık alanı gibi önemli alanlar dışında, kuşkusuz oyunlar  ve sosyal mdya uygulamaları olmuştur. Hayatımıza önce Facebook  ardından twitter derken şimdi de İnstagram girmiştir. Günümüzde en çok bu üç uygulama kullanılmaktadır. Hatta İnstagram ülkemizde belki Twitter’dan bile yaygın olabilir. İnstagram uygulaması ile beraber artık nerede hangi vakitte olursak olalım fotoğraflarımızı paylaşabilir veya sevdiğimiz insanların, arkadaşlarımızın, akrabalarımızın, ünlü kişiliklerine veya kurumların paylaştığı fotoğrafları  anında görebiliriz. İnstagram uygulaması hakkında kısaca bir bilgi sahibi olmamız iyi olabilir.

İnstagram Nedir?

İnstagram hakkında kısaca bir fikir sahibi olacaksak, 2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından üretilmiş, İphone ve İpad için geliştirilen, sahip olduğu kaliteli filtreler sayesinde (çok sık kullanılmamakla birlikte) kısa zamanda popüler olan bir fotoğraf paylaşım platformu/ uygulamasıdır.

Kısa süre içerisinde o kadar popüler oldu ki artık günde 40 milyonu aşkın fotoğraf paylaşımı, saniyede 1000 yorun ve 8600 beğeni yapılıyor. Ve bu rakamlar da günden güne artıyor. San Francisco’da basiy bir İOS uygulaması olan İnstagram şu bünyesinde 90milyonu aşkın aktif kullanıcı barındırıyor. Nu kadar ünlenmesinin altında yatan sebep ise kullanıcıların çektikleri fotoğrafları çok pratik bir biçimde çeşitli filtreler yardımıyka profesyonel eli değmiş gibi göstermesiydi. Dha sonra Facebook bu uygulamayı da 1 milyar dolar gibi bir miktara satın aldı ve geliştirdi. Artık bu şekilde sürekli günellenen bir şekilde bize hizmet vermekte.

 

İnstagram’daki Ünlüler

Kuşkusuz İnstagram’ın en sevdiğimiz yönlerinden biri de sevdiğimiz ünlü kişilikleri bize takip etme fırsatı veriyor olması.  İnstagram’daki ünülerin adreslerini sizler için bulduk ve paylaştık. İşte yerli ünlü İnstagramları.

Yerli Ünlü İnstagramları

  1. Kenan Doğulu – @kenandogulu
  2. Ayşe Özyılmazel – @aysekiz
  3. Demet Evgar – @temedragve
  4. Can Bonomo – @canbonomo
  5. Sarp Apak – @sarrp
  6. Özge Borak – @borakozge
  7. Ozan Doğulu – @doguluozan
  8. Şahnaz Çakıralp – @sahnaz
  9. Gizem Hatipoğlu – @gizemhatipoglu
  10. Burcu Kara – @burcuukara
  11. Tuba Ünsal – @tubaunsal
  12. Şahin Irmak – @saahinirmak
  13. Ezgi Mola – @ezomola
  14. İrem Sak – @sakzade
  15. Mazhar Alanson – @mazharalanson
  16. Levent Can – @levent_can
  17. Nihat Odabaşı – @nihatodabasi
  18. Metin Arolat – @metinarolat
  19. Özge Özpirinççi – ozpirincci
  20. Işın Karaca – @isinkaraca
  21. Bülent Parlak – @bulentparlak
  22. Nil Karaibrahimgil – @niltakipte
  23. Cansu Dere – @cansudere
  24. Merve Terim – @merveterim
  25. Cüneyt Özdemir – @cuneytozdemir
  26. Büşra Pekin – @busrapekin
  27. Serdar Kuzuloğlu – @mserdark
  28. Ece Gürsel – @ecemgürsel
  29. Derya Baykal – @deryabaykal
  30. Doğa Rutkay – doarutkay
  31. Eda Taşpınar – @edaataspinar
  32. Ekin Türkmen – @ekinturkmen
  33. Özkan Uğur – @ozkanugur

Yabancı Ünlü İnstagramları

  1. Kim Kardashian – @kimkardashian
  2. Justin Bieber – @justinbieber
  3. Rihanna – @badgalriri
  4. Barack Obama – @barackobama
  5. Lady Gaga – @ladygaga
  6. 50cent – @50cent
  7. Mark Zuckerber – @zuck
  8. Britney Spears – @britneyspears
  9. Selena Gomez – @selenagomez
  10. Eva Dedova – @evadedova
  11. Ludacris – itsludacris
  12. Nicki Minaj – itsnickiminaj
  13. Jessica Alba – @jessicaalba
  14. Jimmy Fallon – @jimmyfallon
  15. LeBron James – @kingjames330
  16. Kylie Minogue – @kylieminogue
  17. Ashton Kutcher – @mrkatalyst
  18. Ke$ha – @mnameiskesha
  19. Pink – @pink
  20. Eminem – @rapper_eminem
  21. Snoop Dogg – @snoopdogg
  22. Taylor Swift – @taylorswift

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir