Vildan Atasever Kimdir?

Vildan Atasever Kimdir?

Diziler - Filmler Çağrı Sevgi 97 Okunma

Vildan Atasever Kimdir?

1981 yılı 29 Temmuz tarihi doğumlu Türk oyuncu Vildan Atasever oyunculuk başarısı ve yer aldığı projeler ile adından sıkça söz ettiren bir oyuncudur. Şu an itibari ile 36 yaşında olan güzel oyuncu bugüne kadar pek çok dizi ve film içinde yer almıştır.

Erzurum doğumlu olan ünlü oyuncunun annesi ev hanımı ve babası da polistir. Orta halli bir ailenin çocuğu olan Vildan Atasever aynı zamanda ailenin tek kız çocuğudur. 5 kardeş olarak geniş bir ailede büyüyen ünlü oyuncunun diğer kardeşleri erkektir.

Vildan Atasever mesleki kariyer olarak çocukluk hayalini gerçeğe dönüştürmüş bir kişidir. Zira küçük yaşlardan itibaren oyunculuk konusunda bir hevesi olmuştur. 15’li yaşlara geldiğinde yani yaklaşık olarak lise yıllarında tiyatrolarda oyunculuk yapmaya başlamıştır. Böylece oyunculuk kariyeri yolunda ilk basamakları tırmanma yolunda ilerlemiştir.

Vildan Atasever Nasıl Üne Kavuştu?

Ünlü oyuncu Vildan Atasever’in üne kavuşmasındaki en önemli isimlerden biri tiyatrocu Çetin Etili ile yollarının kesişmesi olmuştur. Çetin Etili, Vildan Atasever’in oyunculuk performansı ve yeteneğini fark etmiş ve tiyatro oyunculuğu konusunda Vildan Atasever’in kendini gittikçe geliştirmesine büyük bir destek ve vesile olmuştur. Bu sayede Vildan Atasever hem tiyatro tecrübelerine yenilerini eklemiş hem de adını duyurmaya başlamıştır.

Ardından dizi sektöründe reyting fenomeni olan Kurtlar Vadisi dizisinde ufak da olsa bir rol kapmayı başarmış ve bu dizide canlandırdığı Nazlı karakteri ile de Vildan Atasever şöhret olma yolunda önemli bir adım atmıştır.

2004 yılında ekranlara gelen fenomen dizi Kadın İsterse sayesinde ise Vildan Atasever büyük bir üne ve hayran kitlesine kavuşmuştur. Bu dizide aynı zamanda Hülya Avşar ile karşılıklı oynama gibi büyük bir fırsat yakalamış ve bu da oyunculuk kariyeri açısından oldukça etkili bir yükseliş olmuştur. Ardından dizi ve film projeleri birbirini izlemiş ve Vildan Atasever televizyon ve sinema ekranlarının aranılan yüzlerinden biri haline gelmiştir.

Vildan Atasever’in Özel Hayatı ve Evlilikleri

Vildan Atasever özel hayatı ve evlilik açısından yüzü pek gülmeyen oyunculardan biridir. Ünlü oyuncunun bugüne kadar başından iki evlilik geçmiş ve ikisi de boşanma ile sonuçlanmıştır. İlk evliliğini 2001 senesinde gazeteci olan Taylan Kılınç ile yapmış ve 6 yıllık bir evlilik hayatının ardından 2007 senesinde boşanmışlardır. İkinci evliliği ise 2010 senesinde ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu ile yapmıştır. Ancak bu evliliği de 5 yıl sürmüş ve çift 2015 senesinde boşanmıştır.

Şu sıralar bekar olarak hayatına devam eden Vildan Atasever’in çocuğu ise bulunmamaktadır.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir