VK Video Açılmama Sorununa Net Çözüm

VK Video Açılmama Sorununa Net Çözüm

Teknoloji Çağrı Sevgi 236 Okunma

VK Video Açılmama Sorununa Net Çözüm

Vk video açılmama sorunu çok ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle son dönemde şunu bilmek gerekiyor ki, bir çok video ve film sitesi bu siteyi kullanıyor. Ancak site herkesin kendi sitesi üzerinden her türlü bilgiye ulaşmasını istiyor.

Şöyle izah edebiliriz, vk.com sitesine normal olarak girip ücretsiz bir şekilde üye olarak, rahatlıkla sizler de herhangi bir ödeme yapmadan dizi ve filmleri izleyebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir problem bulunmuyor. Ancak, sitenin almış olduğu kararla, farklı sitelere hit vermek istemiyor. Bu konu bu şekilde olunca, bir çok dizinin ve filmin çekildiği özellikle de dizi ve film sitelerinin ön plana çıkmasının sebebi olarak görülen site, bu haliyle sitelere hit kaybı yaşatıyor.

VK Video Çalışmaları

Bu konuda kesinti yaparak, farklı bir şekilde eski şekle dönmeyi düşünmüyor. Bu durumda yapmanız gereken, almış olduğunuz html kodunda özel bir değişiklik yapmak. Siz de göreceksiniz ki, sitenin vermiş olduğu html kodunda, internet giriş adresi olarak vk.com sitesinin adı yazıyor. Sizler de, bu konuyu şöyle çözebilirsiniz. vk.com yazan yeri silerek, sitenizin adını yazarak şu anda bu konuya çözüm getirebiliyoruz.

Sizler de özellikle internet sitesi ya da dizi film sitelerinden birinin sahibi iseniz, şu anda en azından bir çözüm olarak vk.com video açılmama konusundaki sıkıntıyı da çözmüş olabilirsiniz. Tekrar söylüyoruz, şimdilik bir çözüm olarak görebilirsiniz.

Dilerseniz Film Sitesine Film Nasıl Eklenir? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir